Какъв съвет не бихте поискали във форума?

  • 2 105
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
 Е, та това е! Аз не бих поискала съвет относно как да си кръстя детето. Иначе всичко друго ми се струва ОК. Peace

# 1
  • Мнения: 1 462
Не бих поискал съвет, за който е необходимо да се знаят всички детайли.  Понеже няма как да докладвам всички детайли.  А и няма смисъл - общо взето решенията и последиците си ги правим сами, въпреки "съветите".

# 2
  • Мнения: 412
Трудно искам съвети  Embarassed
По-скоро тук се дисциплинирам в избягването на даване на непоискани съвети Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 244
Не бих търсила съвет по въпрос, който би предизвикал спорове, разгорещени, и заяждене (не че винаги може да се предвиди).

# 4
  • Мнения: 14 654
аз не бих поискала съвет какъв цвят обувки ще отиват на светло-бежовата ми рокля или какъв бански да си купя за морето

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Такъв, заради който трябва прекалено да разголя душата си вероятно. Де  да знам, аз и без друго от съвето не разбирам - и да ми дават, и да не ми дават - хрумнало ли ми е да направя нещо еди си как - правя го, пък да става каквото ще.

# 6
  • Мнения: 899
За отношенията с мъжа ми, за това как да си кръстя детето, за сексуални проблеми..но никога не казвам никога, може толкова да ми тежи нещо, че да поискам или поне да се оплача. Общо взето избягвам прекалено интимните разяснения.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За отношенията с мъжа ми, за това как да си кръстя детето, за сексуални проблеми..но никога не казвам никога, може толкова да ми тежи нещо, че да поискам или поне да се оплача. Общо взето избягвам прекалено интимните разяснения.
Ти каза всичко вместо мен Laughing

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като Умбра +
- да ходи ли детето ми на ясла/детска или не;
- да се боядисам ли;
- да се пострижа ли;
- как да си взема заетите пари от недобросъвестни роднини;
- в кое школо да учи детето ми;
- има и още доста...

# 9
  • Мнения: 46 437
Не съм се замисляла, на моменти съм, може някой прът да питам дали да си измия зъбите тая вечер или не  Laughing акъл не ми пречи  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 713
Как да се справя със свекървата? Въпреки 4е имам роман за писане.
И за много други неща не бих поискала съвет затова и рядко пускам тема.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Нещо във връзка със свеки  Twisted Evil, че ще ме изядат с парцалите каква съм неблагодарна   Crossing Arms Whistling

# 12
  • Мнения: 2 759
не бих поискала съвет какъв цвят обувки ще отиват на светло-бежовата ми рокля
    И аз, 4470  също  и за името на детето и подобни... колкото и да е чудно все пак има някои по-примитивните неща, който и сама мога да решавам  smile3531
--------------------------------------
    П.С. А като ми излязат пъпки, ходя в Мтел  hahaha

# 13
  • Мнения: 4 806
м-да, това с М-тел е добре казано (според мен)...
Не знам какъв съвет не бих поискала. Мисля, че са много нещата, за които се уповавам на собствени сили и тези на моите близки.
Но, знае ли човек, какво може да му дойде до главата Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 837
От всякакво естество, освен за елементарни неща като лукчета, семки и пр.  Grinning

Обаче, виждам, че хората продължават да подхождат сериозно, щом и избора на специалност вече е в ръцете на Форума  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт