Скромността краси човека.....

  • 902
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Е, как да не му стане весело на човек: Wink
Камелия споделя пред списание "Нов фолк", че разголването й за Плейбой е логична част от развитието на кариерата й като попфолк звезда.
Певицата смята, че упреците към нея - че залага само на разсъбличането - са неоснователни, защото тя се е съблякла едва на 9-тата година от кариерата си, а не на първата, както правят много нейни колежки напоследък. Според нея на тези, на които разголването й не им харесва, не биха я харесали в никаква светлина, така че изобщо не мислела за тях. "Не съм виновна, че имам убийствен сексапил по природа" - откровеничи блондинката.

# 1
  • Мнения: 7 474
А тази снимка вече сме я виждали  Whistling и дъвкали http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98377.0

# 2
  • Мнения: 263
Знам, че е нищена темата. Просто исках да напомня Grinning

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Просто исках да напомня Grinning

ОК. Но при толкова близък кадър и без фотошоп (и разни др.), всяка би изглеждала така... Tired

# 4
  • Мнения: 2 495
Най-новото интервю на Камелия- за всички любопитни ЦЪК

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пак ли тема за Камелия? Whistling Очаква се отново да я заплюем ли? Rolling Eyes
Тая снимка съм я виждала, но така и не разбрах коя е тази певица newsm78

# 6
  • Мнения: 46 438
Нямам мнение за нея, но я гледах скоро в едно интервю и ми направи ужасно впечатление  Sick обясняваше колко й бил хубав клитора  Crazy

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Можете ли да повярвате, че това:

е една от племенниците й?

# 8
  • Мнения: 1 150
Можете ли да повярвате, че това:

е една от племенниците й?

А коя е тя?

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Една приятелка. На тази снимка и аз не мога да повярвам, че е тя, в интерес на истината. Няма нищо общо с това излъчване, което има иконката.

# 10
  • Мнения: 7 186
Ми хубава е- има самочувствие, защо и е да се прави скромна? newsm78
В днешно време скромността не краси човека, а му пречи!

# 11
  • Мнения: 1 150
Ми хубава е- има самочувствие, защо и е да се прави скромна? newsm78
В днешно време скромността не краси човека, а му пречи!

Съгласна  Peace
Колкото по нахален си, май си толкова по горе

# 12
  • Мнения: 1 187
По повод сентенцията една приятелка винаги казваше"Аз съм достатъчно красива,за да бъда скомна.." Mr. Green

# 13
  • Мнения: 263
По повод сентенцията една приятелка винаги казваше"Аз съм достатъчно красива,за да бъда скомна.." Mr. Green

  201uu

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 16:30 от amira

# 14

Общи условия

Активация на акаунт