Женска консултация в Шейново!

  • 1 359
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
привет на всички! Искам да попитам дали има мами посещавали женската консултация в Шейново през бременоста си и колко им е струвало, какви изследвания включва целия пакет. Предстои ми да ставам мама за втори път и искам дай боже да родя и второто там! Ще се радвам да получа повече информация от Вас. Благодаря пхредварително на всички!!! Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 429
Аз я посещавах и останах доволна.Струваше 220лв,но след Нова година я увеличиха и сега е 280лв(аз родих през май).Раждах също там,небеше леко,но съм много благодарна на лекарите и най-вече на двете акушерки,които ме изродиха.Пожелавам ти лека бременност и още по-леко раждане.Ако имаш повече въпроси питай,ще се радвам ако мога да помогна Hug

# 2
  • Мнения: 596
Посещавала съм ЖК в Шейново. Цената беше 220 лева. Сега до колкото знам е 280 лева. Аз лично не останах доволна и се отказах на третото посещение.Sad

# 3
  • Мнения: 34
Здравей, аз в моментра посещавам ЖК в Шейново. Струва 280 лева, включва месечните посещения, кръвни изследвания и урина /мисля 2 пъти/ и БХС. За сега съм доволна и не мисля да ги сменям

# 4
  • Мнения: 7 640
включва всички задължителни за бременната изследвания и доста други, които може да се наложат да се пускат многократно- урина, Хгб, влаг.секрет, записи на тоновете.

# 5
  • Мнения: 216
И аз в момента ходя на ЖК там,за  сега съм доволна,струва 280 лв.,правят жси4ки необходими изследвания и БХС.

# 6
Здравей, аз в моментра посещавам ЖК в Шейново. Струва 280 лева, включва месечните посещения, кръвни изследвания и урина /мисля 2 пъти/ и БХС. За сега съм доволна и не мисля да ги сменям
Здравейте аз искам да попитам защо въобще трябва да си плащаш.След като се осигуряваш не трябва ли да е безплатно.Искам да ви попитам всички ако е възможно да ми дадете съвет за гинеколог в София и то добър.Мога ли да отида в Шейново на преглед на кабинет не съм бременна и искам да си направя изследвания преди да предприема тази важна стъпка.Притеснявам се за тръбите ми.
 EmbarassedМного ще Ви бъда благодарна за съветите ви.Имито ми е Нели.  bouquet












# 7
  • Мнения: 47 968
цената в шейново включва всичко,с първото дете бях там,и не бях доволна-мнооого се чака,нелюбезни са,докторите се сменят,претупват те набързо...
но с второто бях в поликлиниката ни-ами още по-зле,вярно че не чаках,не плащах(освен изследванията за австр антиген,спин),ама там лекарката беше гола вода,нямам думи колко беше некомпетентна,а в края на бременноста вместо да ходя по-често да ме наблюдава,ходех пак веднъж в месеца!,че и отпуска си излезе!та заедно с изследванията и парите за преглед при друг лекар,ми излезе по-скъпо,а и изхабих повече нерви!за тези,които си нямат добър доверен лекар,препоръчвам консултацията в шейново!

# 8
  • Мнения: 7 640
Здравейте аз искам да попитам защо въобще трябва да си плащаш.След като се осигуряваш не трябва ли да е безплатно.Искам да ви попитам всички ако е възможно да ми дадете съвет за гинеколог в София и то добър.Мога ли да отида в Шейново на преглед на кабинет не съм бременна и искам да си направя изследвания преди да предприема тази важна стъпка.Притеснявам се за тръбите ми.
 
защото това е по избор, а не към Касата. С направление от Джи-Пито към гинеколог е безплатно.

# 9
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравей,аз също посещавах женска консултация,но не са очарована.През цялото време си виках лекар от болницата за да съм сигурна че ще ми бъде обърнато внимание,както и трябва да бъде щом си плащаш.Като болница за мен са №1.

# 10
  • Мнения: 5 140
Аз посещавах, но беше преди 4 год.
Тогава платих 16о лв.
Помня, че ги внесох на 2 пъти по 80 лв.
Сега вече незнам колко е.
Доволна бях, че се бях записала там.

# 11
  • Мнения: 182
В момента ходя там - имах един редовен преглед миналия месец, а вчера отидох с болки извънредно и ме приеха без да се церемонят.

Какво да ти кажа - не е като на частен лекар, не са от най-внимателните (днес например се обадих да питам дали са ми добри изследванията от кръвта миналия месец, и акушерката ме сряза, че били лудница и не можа така да ми ги каже), но панетът включва повече неща от поликлиниката (която включва само 2 узв). 

Не е зле, стига да се пребориш с очакването за индивидуално отношение. Успех!

# 12
  • Мнения: 122
С първото дете ходих на ЖК в Шейново. Цената не е актуална вече, така че няма да я споменавам. Не останах никак доволна. Нямам нито един преглед на ехограф за целия период на бремеността. Освен с акушерките не съм контактувала с никакъв доктор от консултацията.
Сега ходих на ЖК в частен медицински център, който работи със здравната каса. Правени са ми всички изследвания, че дори и повече, тъй като имах малко проблеми. За цялото удоволствие съм плащала по 2 лева за лаборатория, когато са ми вземали кръв /при мен се наложи това да става всеки месец/. Днес и се обадих, за да и кажа, че съм родила и жената ми насрочи час, за да ме прегледа, как се възстановявам.
В допълнение мога да добавя, че попаднах при нея случайно и нямам никакви други парични договорки.

# 13
  • Мнения: 176
Ултразвук - 20 лв.
Запис на тонове - 10 лв.
Преглед-10 лв.
Това поне плащах аз когато ходех на ЖК от средата на 8-ми месец. Е, разбира се не всеки път минаваш през всичко гореописано  Simple Smile
Дано да съм дала поне някакъв ориентир.

Общи условия

Активация на акаунт