Хотел Сън Палас - Слънчев бряг!

  • 1 175
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
някой почивал ли е там? Днес трябва да си платя резервацияра и затова ми трябва инфо спешно! Ще ходим с двете деца baby_neutral baby_neutral Rolling Eyes  та приличните условия са задължителни!

ето линк

# 1
  • София
  • Мнения: 11 689
Не съм била там,ама добре изглежда!Кога ще сте там?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
ами планираме от 20Август за 7 дни!

Само да сме здрави де! ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 817
ние имахме резервация, но я отказахме. Хотела е ужасно забутан. Редовно настанявали туристите в тризвездното крило при положение, че плащат за 4 звезди. Също така в стаите имало мухъл. Ние имахме доброто желание след всичко, което чухме за хотела да отидем да видим лично, но от нперсонала се държаха много грубо с нас и ние просто се отказахме от резервацията.

Заради вас се надявам да не е така. Стискам палци да си изкарате хубаво и после да разказваш.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
лелеее и аз съм се запътила на там с две деца! ooooh!

# 5
  • Мнения: 328
Преди седмица се върнахме от там.Хотелът изобщо не е забутан,напротив намира се в центъра на Слънчев бряг и е много хубав.Всичко свети от чистота,мухъл НЯМА,персоналът е страхотен.Ние също бяхме с две деца.Тръгвайте смело.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
Преди седмица се върнахме от там.Хотелът изобщо не е забутан,напротив намира се в центъра на Слънчев бряг и е много хубав.Всичко свети от чистота,мухъл НЯМА,персоналът е страхотен.Ние също бяхме с две деца.Тръгвайте смело.

3 или 4 звездна стая бяхте? Как е храната? Има ли балкон?


Извинявай , че те затрупах с въпроси, но щом си била там инфото от теб е много ценно! Peace

# 7
  • Мнения: 328
З-звездната част,на трети етаж.Балкон има голям,с два стола и маса.Стаята гледаше към басейна.Закуската е доста обилна-различни видове колбаси,запечени наденички или кремвирши,сирене,кашкавал,масло с лед и без лед,варени яйца,пържени яйца месни и постни,няколко вида кекс,3-4 вида корнфлекс,мюсли,мляко,кафе,чай,сок,кремчета,няколко вида хляб и възможност за печенето им и плодове,каквито се сетиш.Това разнообразие е всеки ден.
До басейна има пясъчник с пързалка и люлки.

Общи условия

Активация на акаунт