Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8)

  • 13 426
  • 265
  •   1
Отговори
  • Мнения: 595






 Полезни връзки:

Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас
Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
Курсове за бременни в Бургас
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава




карта с детските магазини в Бургас за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл




Пишещи мами от Бургас


tedka*                                Катка                                Дея
ellyst                                   raika                                  vania_ip
teodorastamova                 Sesana                              pupelina
Ji                                         Mira(vatan1919)                Cweti 
tsachi                                  тити                                  siska 
ribka                                    Вери                                 gk77
jeijei                                    uma                                   aq_kiara
Танина                                jaklins                                Tani4ka*
Миленика                           chockolina                           Soleada
Laurelin                               Rossie                                sanimama
FY                                        Лилита                               Малчо
mam4e                                shedi                                   Маева
fineti                                   Nadejdica                             Kasidy 
sinara                                 Rossica_G                             Ренито
didkec                                 попи                                     daffodil
tanya_79                            Mari-Anna                             Slyncho
galiq_82                             LaDiDa                                   pete
Галхен                               Ксения                                  Diorella
 






Бременни от Бургас:

AngelEyes - с термин 7 ноември
Moonlady - с термин 31 декември
Narina - с термин 29 юли
tani83 - с термин 17 октомври
neva - с термин 12 ноември
alex126 - с термин 15 октомври 
магдалена - с термин 6 декември






Пишеща баба от Бургас:
Галя2





                                                 
Старите темички:
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5
Бургас - 4
Бургас - 3
Бургас - 2
Бургас


                               

нашето албумче
потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 02:06 от tsachi

# 1
  • Мнения: 1 111
  Хайде в новата тема, че другата прелива !:D
  Честито на Ренито, да е жив и здрав мъника! smile3525

# 2
  • Мнения: 527
Честито бебе Галин на Ренито. smile3504

# 3
  • Мнения: 86
Hello на всички!!  bouquet

Аз пак се позамотах нещо тия дни и ни дума, ни вопъл, ни стон  Embarassed

AngelEyes аз бях италианската паралелка-ши ма знайш,но като ме видиш можеш да се сетиш PeaceЗначи чакаш бебче-бравос.Стискам палци.Ние малко по малко се подкарахме Joy

Тедка пиле...да ти са наоплача- няма да мога да дойда в неделя-шъ ми пишете неизвинено-ще ходим на вилата и няма да успея да се върна-а даже и да не ида кръсника ще е там и нямам кола..и нали .. #Cussing outНикой не пита какво искам аззззз #2gunfire

другия път ...


# 4
  • Мнения: 1 035
споко,мила....специално зарад теб ще организираме и др срещи4ка  Laughing
аз утре съм с мъжо по разходки....обещал ми е Naughty
щяхме 2 дена да сме в Сл.бряг ма най-добрата ми приятелка ме пре_ба и сега си нямам ве4е такава....мн пъти съм и прощавала,но ве4е 4ашата преля  #Cussing out
търся си най-добра дружка  Rolling Eyes, има ли желаещи?  аз съм мн добра душица....ма и аз имам то4ка на кипене  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 9 904
тедка, какво сега, напразно ли обръсна бедъра?Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 035
тедка, какво сега, напразно ли обръсна бедъра?Simple Smile

направо,тити,бясна съм....
нестига,4е и секс няма да правя(цъфнала и вързала съм),ми и из алеята на сл.бряг не го разкарах.... #Cussing out
утре цял ден ще си миткам из бургаските улици с къса пола,4е и с нова при4еска  bowuu 4е БАРЕМ да си наваксам  Joy

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 728
РЕНИ, ЧЕСТИТ ТИ НАСЛЕДНИК!!! newsm47НИЕ С ТЕБ ОЩЕ НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ, НО СЕГА ТОВА Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ.

ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ДА ВИ РАДВА, ДА ВИ Е ПОСЛУШЕН МАЛКИЯ МЪЖ smile3504

ДА ТИ КАЖА НАШИТЕ КОЛИКИ ПОЧНАХА ОЩЕ НА 5-ТИЯ  ДЕН И ОТТОГАВА МУ ДАВАМ ЕСПУМИЗАН. ДОСТА КОЛИКИ ИМАШЕ МИЛИЯ И ТО СЛЕД 3-ТИЯ МЕСЕЦ. ДАНО СЕ ОТЪРВЕТЕ ОТ ТЯХ ПО-БЪРЗО.

НИЕ МАЙ ПОВЕЧЕТО СМЕ МЪЖКИ МАЙКИ newsm81 КЪДЕ СА МОМИТЕ? newsm03

ЦАЧИ, ГОЛЯМО БЛАГОДАРСКО smile3501 smile3525

# 8
  • Мнения: 1 975
Вече ще пишем в новата темичка така ли, аз мислех, че ще я пазим за нова hahaha

Теди не съжалявай, все пак си омъжена жена, а с бръснат бедър и нова прическа щеше да си е опасно в Сънито Joy Joy Joy

Рени продължавам да чакам подробности за голямото събитие newsm12, как започна, как протече и как завърши, но като ти остане време разбира се, а да и за условията и отношението в болницата  newsm78
  love001  love001  love001  love001  love001

 newsm78 За кога е новата срещичка- Теди май пак ти трябва да се заемеш със списъка и с организацията   love001  love001  love001 newsm47 newsm47 newsm47

# 9
  • Мнения: 687
Хайде и аз да се абонирам за новата темичка  Simple Smile
За неделя последно - 10 часа в Патиланско царство ли ще е срещата?
Ние с Румен от утре оставаме сами, мъжът ми заминава за 10 дни в командировка. А аз на 29-ти имам държавен изпит и трябва да уча, а няма шанс за отпуска... абе ще съм Crazy до края на месеца. Но ако не ни мине котка път ще дойдем в неделя  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 035
ами на мен ми е все тая дали ще е в събота или в неделя  Peace.....но за да дойде и teodorastamova ми се ще да е в неделя  Rolling Eyes...обещахме и  Confused   някой има ли нещо против?

ина4е може да ни стане като традиция всяка събота в 10ч да си се събираме в Патиланско царство,пък който иска и може ще идва  Crazy

# 11
  • Мнения: 687
За съботни срещи мен изобщо не ме бройте. На работа съм до обяд. Ако е в неделя, ще сме там.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 035
За съботни срещи мен изобщо не ме бройте. На работа съм до обяд. Ако е в неделя, ще сме там.  Simple Smile

ами може пък да са неделни   bouquet ,както кажете  Peace

# 13
  • Мнения: 1 298
Здравейте в новата темка  wavey  Чачи аз защо съм бременна още бе  мила  newsm12
Галя най-добре да не ви разказвам за раждането че беше мнооого дълго.

Също като моя приятелка отидох с болки на 5мин.И си викам колкото по-късно отида по-добре.12 часа имах болки вкъщи и отидох.Като ме прегледаха и ми стана зле  #Crazy Имах само 1 туширащ пръст разкритие.А въпросното момиче с болки на 5мин като моите не по-силни,даже каза че хич не са били силни е имала при прегледа 6см и за 2 часа е родила.
Та аз с болки апък без разкритие.Но ме приеха че родовата дейност била отключена.Аз си знаех какво означава това,но нямах избор,останах.Беше 7.30.Ходихме с акушерката да пием кафе.В 10 часа ми сложиха система.Следобяд 2-ра.Родих чак в 17.00 часа.

Не бях подготвена за такова дълго раждане ама оцелях.Сложиха ми 1 спринцовка нош па.След това акушерката и лекарят се бяха наговорили да ми слагат атропин  #Crazy Аз отказах.Затова ми сложиха бусколизин.

Отношението на докторът и акушерката беше повече от чудесно.Тя жената изкара 12 часа до мен а не беше на работа.А с докито големи дружки.Постоянно се консултираха двамата и ме преглежда на няколко пъти.Спука ми мехурът на 6см разкритие/Въобще не боли/.Като ме ши поисках трета упойка и въпреки че не бяха минали 5 мин от предната ми сложиха без проблем  Hug

Ама си им платихме и на двамата.Тя акушерката си го беше уговорила предварително и си знеше че ще вземе пара  yes

# 14
  • Мнения: 595
Чачи аз защо съм бременна още бе  мила  newsm12
Щото мила като правих темата още не знаехме че си се обебила newsm78
ей сега го оправям Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт