Специален гел за предизвикване на разкритие

  • 4 161
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте на всички,

Имам голям проблем.Преносвам и вчера ме пуснаха на системи за предизвикване на раждане, но резултата беше 1 см. разкритие за 8 часа и никакви болки .В понеделник ще ми слагат пак система, но се притеснявам, че резутатът ще е същият.Лекарката ми  предложи да си купя специален гел за предизвикване на разкритие, който струва към 75 лева.
Някой от вас използвал ли е такъв гел и има ли резултат.Казаха ми че с него разкритието ставало за максимум 2 часа.
Ще ви бъда много благодарна, ако по-скоро ми пишете( от болницата ме пуснаха за 2-3 часа и скоро трябва да се връщам).

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
миличка само съм чувала за това но незнам
успех стискаме палци
успешно раждане и после да се похвалиш
п.п. в аптеките не са ли чували за този гел  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Не могат ли да ти поставят вагинална таблетка Простин. На мен така ми предизвикаха раждането първия път.
Втория пих някакъв хап, но не си спомням името  Embarassed .
Успех и леко раждане на най-красивото бебе ти желая!
И да се похвалиш  Grinning

# 3
  • Мнения: 260
гела също е простин

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: hrisky
гела също е простин


а защо трябва да си го купуваш- когато раждах 3 момичета проносваха и им слагаха таблетки или гел за сметка на болницата - ти да не пресосваш защото така искаш, нещо те бъзикат тези доктори ми се струва  Confused

# 5
  • Мнения: 7 831
Цитат на: bibi
Цитат на: hrisky
гела също е простин


а защо трябва да си го купуваш- когато раждах 3 момичета проносваха и им слагаха таблетки или гел за сметка на болницата - ти да не пресосваш защото така искаш, нещо те бъзикат тези доктори ми се струва  Confused


За съжаление и мен ме накараха да си купя таблетките и двата пъти  Cry . Платих ги на акушерките, не съм ги търсила по аптеки, което май си е направо незаконна търговия. Става въпрос за Шейново - 2001 и 2003г.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: Ellypr
Цитат на: bibi
Цитат на: hrisky
гела също е простин


а защо трябва да си го купуваш- когато раждах 3 момичета проносваха и им слагаха таблетки или гел за сметка на болницата - ти да не пресосваш защото така искаш, нещо те бъзикат тези доктори ми се струва  Confused


За съжаление и мен ме накараха да си купя таблетките и двата пъти  Cry . Платих ги на акушерките, не съм ги търсила по аптеки, което май си е направо незаконна търговия. Става въпрос за Шейново - 2001 и 2003г.

 мамка им - ама аз пък какво се учудвам

# 7
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Цитат на: bibi
Цитат на: hrisky
гела също е простин


а защо трябва да си го купуваш
Доколкото знам простина не се поема от здравната каса и се заплаща отделно от пациента. Една моя позната ражда в Шейново, пренасяше и трябваше да си  го плати. Аз раждах в МД и там на едно момиче също казаха, че ако не иска окситоцин(това слагат в системите за предизвикване на раждане) ще трйбва да си купи вагинална таблетка прстин. Цената на един брой е около 30-35 лева

# 8
  • Мнения: 64
Много благодаря на всички, които ми отговориха.
Във понеделник родих дъщеричка.От вчера сме си в къщи и двете сме много щастливи.
Относно гела-много съм доволна.Родих за 2 часа, не усетих кога излезе душицата.

# 9
  • Мнения: 46 436
Цитат на: todevam
Много благодаря на всички, които ми отговориха.
Във понеделник родих дъщеричка.От вчера сме си в къщи и двете сме много щастливи.
Относно гела-много съм доволна.Родих за 2 часа, не усетих кога излезе душицата.


Честито бебче Grinning Браво на теб Grinning

# 10
  • Мнения: 671
Хей честито честито бъдете щастливи bigdance2

# 11
  • Мнения: 4 629
Chestito!!!   newsm07

# 12
  • Мнения: 7 831


Честито!!!Да ти е жива и здрава, много да те радва и слуша!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да ти е жива и здрава! Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 2 827
ехе честито бебче добре сте се справили  #Milti  #Milti  #Milti

Общи условия

Активация на акаунт