Мами моля за мнение

  • 1 395
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Чакаме второто си бебче средата на октомври.И съм пред дилема комринирана количка/зимна и лятна/ или порт бебе до пролет и направо лятна ??? Април /живот и зраве/ ще е на 5 месеца подходяща ли ще е тогава лятната количка за нас и може ли до тогава да изкараме с порт бебе ??? Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 818
 newsm78 С порт-бебе как мислиш да го разхождаш? Всъщност под порт бебе какво имаш предвид? Кенгуру или "чанта" за бебе?
Иначе според мен си ви трябва количка зимно-лятна. Все пак другата зима все още ще е в количка, а да купувате нова не е финансово изгодно  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 458
Чанта за бебе. затова искам да чуя и други мнения ,кое ще ни е по изгодно.Но си права не съм се замисляла за следващата зима Tired.

# 3
  • Мнения: 603
мисля,че комбинираните са по-добър вариант,ние сме с такава.Успех в избора и лека бременност до края

# 4
  • Мнения: 2 047
   От октомври до април няма ли да го разхождате това бебе? С порта е невъзможно това да стане. Пробвала съм от колата до консултацията да нося шесткилограмово бебе в порт и беше трудно за мен и неудобно за него.
   А аз свалих зимния кош чак месец май, защото беше доста студено и духаше, а лятната количка не е така добре защитена.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 911
Комбинирана количка  Peace

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Зимна или кобинирана най-добре. Аз все още ползвам комбинирана, защото доста дълъг сън спи навън, а е по-добре уплътнена и по-твърда. Иначе към количката имах порт-бебе и го ползвах, докато започна да сяда. Спеше в него, когато бяхме на гости. Родена е в началото на ноември.

# 7
  • Мнения: 270
ммм....под лятна количка имаш предвид тези съвсем леките с малките гуми ли? ако е така, мисля, че едно 5-месечно бебе не може да седи чак толкова стабилно, че да е в такава количка newsm78
иначе наистина и за зимата ще ви трябва количка! дори и да проходи на 10 месеца, пак няма да може да прави преходи в снега (:
успех в избора и леки последни месеци, и още по-леко раждане!!!

# 8
  • Мнения: 458
Благодаря на всички  bouquet. Мисля че ще се спра на комбинирана май с нея ще ни е по удобно.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 227
мисля,че комбинираните са по-добър вариант,ние сме с такава.Успех в избора и лека бременност до края
Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 1 259
Има много леки комбинирани колички,които ще ти вършат работа  през зимата и лятото Peace.Успех в избора Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 938
Комбинирана! Peace

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Комбинирана

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз смятам,че комбинираната количка е по-добрият вариант,пък като поотрасне малко може да си вземете по лека лятна,поне аз така направих.

Общи условия

Активация на акаунт