Как да махна бибата с вода ?

  • 407
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Имам един проблем, дъщеря ми не ще да се откаже от биберона с вода, а вече е на 3 годинки.
Може да пие от шише и от чаша, но без бибата не може. Никога не е искала биберон, а сега я е прихванало нещо с тази биба и не зная какво да направя.
След месец заминаваме на море и си мисля уш да забравим шишето, но се страхувам да не наддаде вой.
Наистина не зная какво да направя, а и от есентта е на детска градина и мисля, че ще е срамота да я пращам с такова шипе.
Моля споделете ако сте имали такъв проблем, как сте го решили
Благодаря

# 1
  • Мнения: 25 447
Предлагам ти да скриеш добре шишето в багажа, там да обявиш, че сте го забравили, като се стараеш да залисаш детето с обстановката. Ако се разхленчи, малко търпение и твърдост от твоя страна, докато престане. Ако случайно положението стане трагично, "случайно" намираш шишето в багажа и... оставяш положението така. Успех!  bouquet

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Реже се по малко от биберона постепенно няколко дни и биберона изчезва

# 3
  • Мнения: 1 080
Реже се по малко от биберона постепенно няколко дни и биберона изчезва

Хахаахаха Доротиииии много хитро!!!! Хареса ми!
Ние нямаме подобен проблем, но ми стана интересно какви предложения ще има Simple Smile
Ние бяхме дълго време със залъгалка,но преди да навърши 2 години, един ден аз просто му казах,че е време да я подарим на някое бебе, което може да има нужда от нея  ,че той вече е голям и може и без нея и така ...няколко седмици се присеща за бибата и за бебето,аз също съм се изкушавала(когато се изнервеше много преди сън), но така и повече не съм му я давала.....даже я изхвърлих, да не би да ми хрумне да му я дам, в пристъп на отчаяние  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт