kakvo bixte me posavetvali ?

  • 862
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
30 дена след цезарово , имам още кървене предполагам че сега не мога да си правя промивки ,чух че маточните душове били вредни кажете как и колко често да си правя промивки вътрешни ,защото преди да забременнея го правех много често и ми казаха че затова съм имала бяло течение .И с какво да ги правя ,аз си поръчвах на ейван и го използвах и за вътрешни промивки .

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 18:25 от Sarita

# 1
  • Мнения: 9 894
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.

# 2
  • Мнения: 603
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.
и аз така мисля

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Нито след цикъл,нито преди NaughtyВлагалището само се чисти,така само му скапваш флората.Само ВЪНШНО ползвам интимен  гел-Лактацид и после много хубаво изплакване с вода.Това ти е супер достатъчно за подържане на хигиена.Имам приятелка която с такива вагинални промивки,такива неприятности си докара,че направо ужас Sick

# 4
  • Мнения: 14 654
и аз съм против промивките. дори когато лекар ми е препоръчвал, пак не съм  правила. лактацид - интимен сапун наистина е много хубав и аз съм много доволна от него

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Никога не съм правила вътрешни промивки  Stop Още по- малко е удачно да се използва сапун за външна хигиена за вътрешни промивки  Naughty

# 6
  • Мнения: 962
против промивките съм  #2gunfire
Аз ползвам интимния гел но Орифлейм и съм доволна  Peace

# 7
  • Мнения: 564
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.

Достатъчно е само външно с интимен сапун - независимо каква марка, стига да е качествен

# 8
  • Мнения: 8 917
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.
Peace
Нарушаваш микрофлората на влагалището си и намалявайки киселинността й даваш възможност за развитие на разни бактерии.

# 9
  • Мнения: 657
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.
Peace
Нарушаваш микрофлората на влагалището си и намалявайки киселинността й даваш възможност за развитие на разни бактерии.
Само външни промивки с подходящ интимен сапун или гел,са напълно достатъчни

# 10
  • Мнения: 46 437
Никога не съм го правила и не мисля да го правя, гинекологът ми също ги отрича.

# 11
  • Мнения: 2 237
А защо трябва да се промиваш ? newsm78 Заради кървенето ? Че то си е нормално след раждане.Я зарежи тия промивки и остави организма сам да се изчисти Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.
и аз така мисля

И аз подкрепям!

# 13
  • Мнения: 56
Изчакай да ти дойде мензиса и след това, щом искаш, си прави промивки с Тантум роза. Това са едни прахчета, които регулират киселинността на влагалището, и са по-скоро медикамент, а не сапун.

# 14
  • Мнения: 455
изобщо не ти трябват вътрешни промивки.
Peace
Нарушаваш микрофлората на влагалището си и намалявайки киселинността й даваш възможност за развитие на разни бактерии.
Само проблеми можеш да си докараш от вътрешните промивки с каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт