писнами от тези кондиломи !

  • 1 347
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравей те мами , аз родих на 8 юни ,преди да родя имах по влагалището кондиломи ,появихасе още в 6 месец от бременноста , гинеколога каза да ги мажа те изчезваха и пак се появяваха ,така докато родя мазах напразно защото в крайна сметка ме срязаха в последния момент . Сега пак ги имам но трябвало да чакам 2 месеца за да отида на лекар , някой знае ли дали ще се махнат ? и кога , ?

# 1
  • Мнения: 601
   За кондиломи-КОНДИЛИН и никога повече няма да ти се появят отново

# 2
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравей, ti -ti,

Това са полови брадавици. Те се причиняват от вирус и доколкото знам въпросния вирус не може да се изчисти напълно от организма, но самите брадавици могат да се контролират и да не излизат. Заразни са само, когато са активни- т.е. като се виждат. Добре, че са те оперирали, защото е можело да се зарази бебето.

Ето тук има малко повече инфо:  http://free.hit.bg/doctorgeo/Bol4.html

Аз те съветвам да отидеш при венеролог за преглед и лечение, а не при гинеколог. Все пак на венеролозите това баш им е работата. Успех!

Поздрави

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
аз преди доста време имах кондиломи и гинеколога ми ги обгори.от тогава нямам проблем с тях.пу-пу-пу да не чуе дявола само Hug

# 4
i az imam tozi problem samo 4e mnogo me e strah ot 3 g. ve4e ne se mahat i ne znam dali ne boli mnogo ako ti gi gorqt?

# 5
  • Мнения: 1 216
Кондиломите се причиняват от  HPV вирус - папилома вирус. Има опасни форми, които се определят след изследване за типология на вируса. Отиди на всяка цена на лекар и нека ти направят цитонамазка, за да знаеш по-точно как е тялото ти.

# 6
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И на мен ми писна !  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Взела съм си едно хомеопатично лекарство - Туя, пък да видим какво ще стане ... Ако има ефект ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт