работещи в неделя

  • 733
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Сигурна съм, че не съм единствената, която работи в неделя. Само аз ли обаче се чувствам прецакана заради това? Знам, че сама съм направила избора си и не се оплаквам, но понякога ми е криво, че, вместо да гушкам сина си, трябва да излизам. И почва чуденето къде да пласирам дребен... Понякога го взимам със себе си, той е много горд, че "лаботи" Simple Smile Въпреки това се чудя вие как се справяте в такива ситуаци newsm78и?

# 1
  • Мнения: 7 914
Не се "чувствай прецакана' следващия уикенд съм аз! Crazy

# 2
  • Мнения: 2 495
Споко, и аз съм в кюпа LaughingВчера и днес съм на работа, защото колегата излезе в отпуска, но пък като се върне ще ми ги върне тези 2 дни.И на мен ми е кофти...особено като си представя че щях да си печа дупето на някой плаж...ама уви, все трябва да има някой прецакан Sad

# 3
  • Мнения: 1 080
 Wink И аз съм от работещите И в неделя. При мен е въпрос на време това да се промени, засега ще е така...

# 4
  • Мнения: 3 491
Работя всяка втора събота, веднъж на месец-два ми се случва и в неделя, но в моя случай го възприемам като удобство, защото не трябва да извеждам под строй и под час децата, баща им е у дома и ги гледа. На малкия му плащам 2 дена в седмицата за детска градина, ако трябваше да му плащам и на него за всеки ден в добавка към  таксите на брат му, щях да работя на загуба. предпочитам да съм по-мобилна през седмицата заради евентуални срещи с лекари и зъболекари, боледувания и училищни мероприятия. За мене този вариант работи добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 786
Една седмица не почивам събота и неделя, на другата почивам. Гадно е да работиш като повечето хора почиват, особенно в неделя. Sad

# 6
  • Мнения: 1 416
И в момента съм на работа...  Laughing Така е всяка седмица.  Confused Свикнах, какво да правя!?  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 899
Преди много обичах дневните дежурства в неделя - едно спокойно, тихо..кафето, музика, мога да се съсеродотча над работата.
Сега вече нямам такива, но пък това не ми пречи да работя от вкъщи събота и неделя..

# 8
  • Мнения: 221
аз изобщо не се чувствам "прецакана".. даже ми е готино да работя в събота и неделя, защото е по-спокойно

# 9
  • Vienna
  • Мнения: 519
и а3 сьм днес на работа... имам нощно дежурство, което е от днес сутринта в 8 до утре до 9 4аса. а в понеделник пак сьм на работа. оба4е е една скука (ина4е пре3 уикенда е един ужас), но маи е 3аради ваканцията или 3аради времето (преди обяд беше 30 ° а сега има буря и вали като и3 ведро).
но по-др. седмица сьм ОТПУСКА.... 4акам ве4е с нетьрпение...

# 10
  • Мнения: 2 534
Току що се върнах от работа  Mr. Green
Слава богу , че ми се заплаща извънредно и то добре , та затова от време навреме работя в събота,  или в неделя

# 11
  • Мнения: 18 542
Аз в неделя не работя, но за това пък всяка втора събота съм на плантацията. Вярно, че е спокойно, но пък е голяма скука и ме е яд, че вместо да се забавлявам някъде с  детето си аз кибича в магазина цял ден пък не ми плащат извънредно.  Close

# 12
  • Мнения: 10 982
Предпочитам да работя и в събота, и в неделя, а "уикенда" ми да е 2 от дните между понеделник и петък. Ех, мечти... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт