Вали...

  • 1 848
  • 40
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Какво му става на това време - изведнъж причерня и като шурнааа.... ooooh!

Звъня на мъжа ми за да ги видя къде са, че е с детето, той вика, ами тук на центъра още не вали... newsm78

При вас вали ли?  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 914
Не, ама е мрачно.. такаче, се очаква Laughing

# 2
  • Мнения: 2 212
В Пловдив си пече яко, няма изгледи за дъжд...все още Wink

# 3
  • Мнения: 5 299
Страшна жега е

# 4
  • Мнения: 425
В Пловдив си пече яко.

# 5
  • Мнения: 5 140
И тук има Слънце, но има и облаци.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При нас пече.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 781
В Пловдив си пече яко, няма изгледи за дъжд...все още Wink

То и тук пЕче, ама.... представям си хората, дето се печаха в момента на плажа - паника... Simple Smile

# 8
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Във Варна, кв. Трошево, вече намалява дъждът, но как се изсипа, чак колите не се виждаха то булеварда!!!!!!!! за втори ден м ис еразминава плажа. Още не съм ходила това лято... срам, сраммм  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако продължва да ми вали така в съботите и неделите, май ще си остана бяла!!!!

# 9
  • Мнения: 2 332
Пече яко тук!  Peace

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Каква е тая тъжна физиономия, вали невероятно, просто е прелестно... Жалко че е в посока на прозорците ми, та трябваше да затворя. Но преди това се понамокрих хубаво, обичам като вали да се кача на бюрото под прозореца и да стоя там докато се намокря хубаво. Майка ми ако ме види, ще припадне, много е опасно, мокро, хлъзгаво, на няколко сантиметра от ръба на деветия етаж, но усещането е невероятно... Какъв е този негативизъм, винаги съм свързвала дъжда с отмиване на негативното... Толкова е красиво. А ако съм на плажа, ще умра от кеф. Да вали във водата... Страхотно е.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Във Варна, кв. Трошево, вече намалява дъждът, но как се изсипа, чак колите не се виждаха то булеварда!!!!!!!! за втори ден м ис еразминава плажа. Още не съм ходила това лято... срам, сраммм  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако продължва да ми вали така в съботите и неделите, май ще си остана бяла!!!!


Не думай, не думай.... за плажа... едната седмица вали, другата сме неразположени, третата изморени - юли преполовихме кажи-речи....мъка-мъка... #Cussing out



Оф, Мърморанке, като имаш малко дете - ще разбереш!  Stop

# 12
  • Мнения: 2 332
...
Но преди това се понамокрих хубаво, обичам като вали да се кача на бюрото под прозореца и да стоя там докато се намокря хубаво. Майка ми ако ме види, ще припадне, много е опасно, мокро, хлъзгаво, на няколко сантиметра от ръба на деветия етаж, но усещането е невероятно... .
...

Мърморанке, уби ме направо... Вярно, всеки си е с номера...  Laughing М/у другото, и аз нямам нищо против да ме навали летен дъжд, но виж, чак като теб да правя такива акробатични номера...  Naughty - доста ме е страх от високото, даже като те чета и изтръпвам.

# 13
  • Мнения: 5 622
В Пловдив си пече яко, няма изгледи за дъжд...все още Wink

То и тук пЕче, ама.... представям си хората, дето се печаха в момента на плажа - паника... Simple Smile

Да. И аз за това се сетих като заваля  Joy Нашите кръстници ни се обадиха за плаж и мъжът ми казал, че като се върне от работа, ще отидем..хаха..дали са още там, как мислите  Joy

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Усещам известна нетърпимост на Киса към моята скромна особа тея дни. Що така?

Общи условия

Активация на акаунт