Сериозен ПМС

  • 789
  • 14
  •   1
Отговори
Винаги съм имала ПМС - с всичките му екстри-задържане на течности, болки къде ли не. Това,което ме притеснява обаче са емоционалните промени преди цикъла. Този месец ме тресна със страшна сила. Първо ми се плачеше буквално при вида на всяко нещо, каквото и да е, дори и да не е всъщност тъжно  Shocked След това започнаха гневните изблици, но много по-тежки от друг път. Даже усещам как  целия този яд и негативни емоции ми тежат. Чудех се дали няма някакъв начин, примерно някакви хомеопатични средства или каквито и да било други, за да мога да облекча тези гневни изблици и негативни усещания. Приятеля ми горкия го изядох с парцалите. Лошото е че и аз се чувствам много зле заради безпричинните ми афекти. Моля ако знаете лек помагайте!

# 1
  • Мнения: 565
Отиди на гинеколог и му разкажи за проблема си. Няма смисъл да измъчваш по този начин и себе си,  и околните. Има достатъчно лекарствени препарати. Heart Eyes

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Чудех се дали няма някакъв начин, примерно някакви хомеопатични средства или каквито и да било други, за да мога да облекча тези гневни изблици и негативни усещания.

 - Ами не се чуди! - има, и благотворното въздействие е точно на най-дълбокото ниво: Психо-емоционалното, и продължава до туширане и облекчаване на физическата болка.
 - С едно единствено,  но точно и индивидуално предписано Хомеопатично лекарство. smile3529

# 3
Благодаря за отговорите. Не се обръщам към гинеколог в случая защото той ще ми предпише хормонален препарат,  а аз не мога да ги пия - с фиброаденоми съм. По-скоро ми трябва добър хомеопат но ще трябва да си потърся. Досега не съм се лекувала с хомеопатия.

# 4
  • Мнения: 565
Ами нормалното е да кажеш за фиброаденома си и да се съобразят с него. Успех с хомеопатията, но наистина си потърси добър специалист Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 1 097
За емоционалното ти състояние хомеопата би помогнал.
 За хормоналното - не знам. Възможно е и там да окаже въздействие.  newsm78 Но като чета постинга, ме навеждаш на мисълта за хормонално разбалансиране. Това може да се постигне и без хормонални таблети.

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Нормализиране, включително и Хормонално, се постига с едно единствено, но точно и индивидуално подбрано за всеки конкретен случай, хомеопатично лекарство. smile3529

# 7
Нормализиране, включително и Хормонално, се постига с едно единствено, но точно и индивидуално подбрано за всеки конкретен случай, хомеопатично лекарство. smile3529
Дано да е така и при мен. Ще се поинтересувам тогава по-сериозно от хомеопатията.

# 8
  • Мнения: 8 585
Нормализиране, включително и Хормонално, се постига с едно единствено, но точно и индивидуално подбрано за всеки конкретен случай, хомеопатично лекарство. smile3529
Дано да е така и при мен. Ще се поинтересувам тогава по-сериозно от хомеопатията.

Далеч от хомеопати-гарантира безпроблемно съществуване.
Индийска медицина или опитни в тази област-да.
Иначе е безсмислено.

# 9
  • Мнения: 4 414
цинк и магнезий доста облекчават подобни състояния. четох някакви проучвания, според които гладът за шоколад преди цикъл, си е глад за магнезий. ще се опитам да открия въпросната статия - имаше полезни неща.

# 10
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
шоколад преди цикъл, си е глад за магнезий.

 - Едва ли, по скоро е Глад за около 1 литър допълнителна кръв, преди всеки мензис.

Цитат
- Далеч от хомеопати-гарантира безпроблемно съществуване.

 - По-скоро далече от универсални хапчета като Аулин - с многобройни странични влияния ("странични влияния" - каква нежна дума?! - на фона на реалните странични поражения в стомаха и панкреаса...) smile3529

# 11
  • Мнения: 4 414
Цитат
шоколад преди цикъл, си е глад за магнезий.
- Едва ли, по скоро е Глад за около 1 литър допълнителна кръв, преди всеки мензис.
без да се заяждам, как шоколадът доставя кръв? и защо точно шоколад?

# 12
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
как шоколадът доставя кръв? и защо точно шоколад?
- как точно, ще ти отговори някой био-химик, но че е Енергийна храна, няма съмнение.

 - А знаеш ли от психологична гледна точка, какво означава силното желание за шоколад?

 - Шоколада е заместител на.......................

... Любовта  smile3529

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Нали на някого, като дари кръв, му дават шоколад?

Това не може да е случайно, трябва да има някаква връзка.....

# 14
  • Мнения: 4 414
Нали на някого, като дари кръв, му дават шоколад?
Това не може да е случайно, трябва да има някаква връзка.....
тъй де, тъй! и аз това питам - каква е връзката?

Общи условия

Активация на акаунт