Момичета в Германия, моля за услуга...

  • 959
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 897
моля мамите от Германия, ако някоя има информация за препарата ROGAINE или REGANIN против косопад моля да ми пише каква му е цената. Тук ми искат 400лв за да ми го доставят и не знам дали всъщност е толкова скъп. Продава се по аптеките. За името не съм сигурна, но мисля, че е първото наименование. Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 329
Мога да проверя в понеделник колко струва  и дали може да се купи без рецепта в аптеката.

# 2
  • София
  • Мнения: 897
Много ти благодаря! Hug Интересува ме само цената, няма да те ангажирам да го купуваш.  bouquet

# 3
  • Мнения: 945
Виж тук http://shop.shop-apotheke.com/search.go?q=regaine&expa=ggl.A … s_keyword_regaine. Според тоzи сайт zената му е между 20 и 60 евро (zависи дали е zа мъже или жени).

Ето тук е официалната страница на препарата http://www.regaine.ch/. Той е шейцарски, не немаски.

# 4
  • Мнения: 818
gabi666 извинявай че се намесвам,ще дадеш ли малко инфо,че на мъжа ми му капе косата а той и без това няма много.Предварително Благодаря!  bouquet

# 5
  • Мнения: 486
Не знам дали ще ти е от полза, но в САЩ е около $50 за 180 мл.

# 6
  • София
  • Мнения: 897
Диорела, не знам какво да ти кажа... момичетата са дали сайт, ако има кой да ти го преведе... Знам само, че това е единственото нещо ефикасно слещу косопад, но все пак трябва да има и консултация с дерматолог за да се открие причината за косопада.  В другата ми тема една мама ми писа, че ефекта е само докато приемаш препарата, после пак започва да ти капе косата. А как е всъщност не знам. Но наистина много го хвалят този препарат. Не знам защо в Бг не се внася и както казах в една аптека ми искаха 400лв за да ми го доставят, а той явно не е толкова.

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
целият сайт едва ли ще мога да го преведа, кажи какво по-точно те интересува, 3а да мога да потьрся.....

# 8
  • Мнения: 818
Аз гледам че тук го продават м/у 18 и 50 паунда.Поръчах и безплатно да го пробваме та да видим...

# 9
  • Мнения: 5 183
Аз преди 6-7 години в БГ ползвах един шампоан, който се казваше Прегаин, препоръ4аха ми го против косопад в една аптека. Беше между 20 и 30 лева, ако не се лъжа, за около 200 мл. Едим прозра4ен, без мирис. Употребих няколко такива и косата ми спря да капе тогава. Една аптекарка ми го каза за хора, на които им капе косата в следствие на някакъв стрес за организма, каза 4е и за следоперативни състояниа го препоръ4вали ...
Моята капеше, защото я бях изтощила от експерименти  Embarassed Rolling Eyes Embarassed

# 10
Zdravei Gabi666,

za cenata:
Rogaine: 60 ml - 24,95 Euro
              180 ml - 39,39 Euro

Aptekarkata mi obiasni , che 180 ml e tri puti 60 ml, v smisul , che moze bi sa 3 malki shishenca  v edna goliama opakovka.Imashe predvid , che ne e edna butilka ot 180 ml.
Kaza , che e efektivno za kosopad, no vse pak e individulano.
Oste kaza , che 60 ml, stigat za 6-7 puti.

Ami tova e , nadiavam se , che ti pomognah malko, pone razbrahme , che cenata nee 400 lv.

Pozdrav/Biskara

# 11
  • София
  • Мнения: 897
Благодаря! Hug Днес майка ми е купила от Франция, каза, че било около 20Е. Тук са страхотни мошеници!!!

Общи условия

Активация на акаунт