Бездънна яма при бременна?

  • 1 815
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Дами, моля за помощ!

Кажете нещо, което убива апетита и не е вредно при бременни люде.
Положението е критично...опрасках една тава пица и съм готова да поема още една, а тавата е голяма  Blush
Размерите ми стават все по-застрашителни...

Мерсим   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 155
Мнооооого вода, солети... абе нищо не помага май  Tired

# 2
  • Мнения: 2 550
Мнооооого вода, солети... абе нищо не помага май  Tired

Не вярвам водата да помогне.
Май забравих да спомена, че към пицата изпих и два литра кола Blush
Ох.... Cry

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мнооооого вода, солети... абе нищо не помага май  Tired

Нищо не помага май...Аз и без да съм бременна пак плюскам яката. Crazy

# 4
  • Мнения: 1 006
грейпфрутчета - хем пълни корема, сочно е и става за горещините, хем е плод и не е тестЯно, хем засища и даже казват, че помага за топенето на калориите!!!

Ама, всъщност, я си яж Mr. Green Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да бе, да яде!?  Sick И после като роди - майка прасе?! И да се чуди как да сваля мас?? Ха!
Глей ся, Марче! Heart Eyes Фащаш високо-мазнинната диета (режим на хранене), четеш, разлистваш, преценяваш устройва ли те такова хранене и минаваш на такова ядене. Засища, пълноценно хранене е, ще си доставяш всичко необходимо на организма. Демек ще ядеш възможно най-рядко тестени и захарни изделия, обаче ще ядеш други вкусности, които ще те засищат достатъчно и няма да тъпчеш калорийни гадни храни.... В общи линии...
Щяла да яде.. Това е толкова вредно - да се тъпче една бременна като невидяла (не визирам теб в случая), щото за кратко време може да се постигнат невероятни килограми! Стрес! Стрии, нулево самочувствие.. Ккаво да говорим, като има друго решение на проблемацията? Naughty

# 6
  • Мнения: 7 186
Ква кола бе джанъм, безалкохолните ги отпиши. Освен че нямат никаква хранителна стойност са и вредни. Вместо кола пий мин. вода, айрян или чаша бира примерно. Аз преди време ги отказах и ми е много добре.
Апетита щом го има трудно ще го убиеш, наблягай повече на салатки, плодове и леки храни. Полуфабрикати- не.
И най- важното- вечерята да е лека и не по- късно от 18- 19 часа.

# 7
  • София
  • Мнения: 897
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Плодови, зеленчукови сокове не помагат ли? Царевични пръчици?

# 8
  • Мнения: 7 430
При мен помагаше водата Wink и аз като теб постоянно бях гладна и ядях 2 пЪти колкото МирОт Tired...но винаги бях с бутилка вода до мен и така се насищах...иначе не знам какво щеше да става  ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 550
Лейди, аз количка пия само като има мач и си имам доза - 2 литра
ИНаче много рядко купувам или на кафе като ходя...
Предимно минерална вода пия...е, не помага.
И плодове не помагат, зеленчузи не обичам....мъъъка.
Имам чувството, че в стомаха ми има дупка...


Небесната, точно от стрии се опасявам...ше земе тити да ме бие ако пусна тема за стриитеSimple Smile

Май ще мина на НВД и ще наблягам на салатките.

Цалувки и мерисим много

Ако ви стане тесничко тук...от мен ще да е. Остават ми три месеца...по 8 килограма на месец (ся толкова качих), ъхъъъъъм....кит и половина.

# 10
  • Мнения: 7 186
Абе като родиш почвай яки диети и това е, освен ако не си решила пак да забременяваш де, че откак те помня все си бременна. Wink

# 11
  • Мнения: 2 550
Абе като родиш почвай яки диети и това е, освен ако не си решила пак да забременяваш де, че откак те помня все си бременна. Wink

 Joy Joy Joy
Не, мерси...за последен път ще да е.
Ще си вържа тръбите Simple Smile)

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 01:00 от ~ТЮЛЕН~

# 12
  • Мнения: 4 390
Как добре те разбирам. Tired
Аз изяждах по една тава баница и половин буркан течен шоколад на ядене. Срам!
Бях станала тройна. Embarassed

Ограничавай се, ако можеш.
Аз не можех. Embarassed Все за ядене мислех.
Кокалите ми пращяха, защото не можеха да носят килограмите,
пукаха ми се капиляри, нацепиха ми се петите, не ми стигаше въздух да дишам,
като седнех, не можех да стана без помощ -с две думи - грозна гледка. Sick

Ако друг път ми се случи да съм бременна, никога няма да допусна такова нещо. Naughty

# 13
  • Мнения: 9 900

Небесната, точно от стрии се опасявам...ше земе тити да ме бие ако пусна тема за стриите:)


няма да те бия.....съчувствам ти...аз всеки ден си купувах кутия с вафли, голяма. И сладолед - пак голяма кутия.
Ама ти все пак се мажи, а за яденето не мога да те посъветвам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 433
И аз ядях като ламя, само че наблягах на сладкото. Любими ми бяха едни вафли "Раховец". Изяждах по 5-6 наведнъж. УжасТ.

Общи условия

Активация на акаунт