Въпрос за сутрешното АМ?

  • 984
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
От кой месец премахнахте сутрешното АМ?
Ние сме на 7м и пол.
Сутрин ставаме много късно към 10.00 и се чудя дали да дам АМ
или попара? Другият вариант е да я будя сутрин и да  давам АМ
и после попара!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Според мен не е добра идея с буденето. Щом детенце си става късно, то предполагам, че и по-късно ляга, така че има достатъчно хранения.  Laughing
А, на въпроса за АМ, аз не бих го махнала, щом детенце си го пие. По-полезно е отколкото попарата. В нея какво полезно има, освен сиренето, което може да добавяш към зел. пюре?!?!
 LaughingДавай си  АМ, докато детенце го иска, пък дори и да е на 2 или 3 години.  Wink

# 2
  • Мнения: 240
Аз също мисля , че е по - добре АМ , а сиренцето в пюрето.Все още най - много бебчо се нуждае от мляко.Но ако толкова искаш може някой път да разнообразиш и с попара. Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И при нас е същото.Ставаме между 8:30 и 10 часа,но нямам намерение да спирам АМ,а попарата ще почака.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На нас точно в седмия месец ни отпадна сутрешното АМ и заместих с попара. Първо , че се будеше късно и второ, направо ми отказа да го пие от шишето, а с лъжичка да изпие не повече от 60-70гр, та предпочетох попарата, а по-късно и други закуски, в които и добавям АМ.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Давах сутрешното мляко до към 10-ти месец. Тъй като и ние не сме от ранобудните /9 часа/, всички хранения ни се изместваха с 1-2 часа, спрямо режима на повечето деца. Вечерното мляко беше в 22 часа.
Във всеки случай недей да разваляш сладкия сън на Бебчо и да го будиш насила. 

# 6
  • Мнения: 1 353
Според мен не е добра идея с буденето. Щом детенце си става късно, то предполагам, че и по-късно ляга, така че има достатъчно хранения.  Laughing
А, на въпроса за АМ, аз не бих го махнала, щом детенце си го пие. По-полезно е отколкото попарата. В нея какво полезно има, освен сиренето, което може да добавяш към зел. пюре?!?!
 LaughingДавай си  АМ, докато детенце го иска, пък дори и да е на 2 или 3 години.  Wink

подкрепям те

# 7
  • Мнения: 27 524
Той сам си премахна всякакво АМ, за мое съжаление. Не го махай ти, давай си го, за попара винаги има време и не буди детето  Hug

# 8
  • Мнения: 7 640
и аз предпочетох да отменя АМ горе-долу на тази възраст, просто защото го отказваха, пиеха го с нежелание и закуската идваше после към 11.30 Crazy

Общи условия

Активация на акаунт