простете за незнанието

  • 771
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
здравейте мами.имам въпрос,но не открих отговора.Помогнете ми.Въпросът ми е-имам син на 5 месеца.кога след раждане мога да направя аборт?Надявам се,че ще ми помогнете.

# 1
  • Мнения: 2 047
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.

# 2
  • Мнения: 9 990
Няма значение колко ти е голямо детенцето, ако пак си забременяла и бремеността е нежелана-аборт се прави до 3 месец...
Еххххх Tiredщо при мен не става така лесно....

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Точно така Peace

# 4
  • Мнения: 219
Отиди бързо на лекар, ако бременността е нежелана. Прекъсва се до 12 седмица , колкото по-рано , толкова е по-добре.
Успех newsm10

# 5
  • Мнения: 888
Отиди бързо на лекар, ако бременността е нежелана. Прекъсва се до 12 седмица , колкото по-рано , толкова е по-добре.
Успех newsm10
Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Тя иска да попита колко време след раждането може да прави аборт, доколкото разбрах, преди 5 месеца е родила,или бъркам.......

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Тоест- дали до 5 месеца след раждането е желателно.

# 8
  • Мнения: 9 990
Ами зависи дали е желана бремеността.Иначе не виждам проблем аз newsm78

# 9
  • Мнения: 181
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
   Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.


 Peace

# 11
  • Мнения: 733
Иди на доктор. Доколкото знам абортът не зависи от това, че имаш петмесечен син, а от това в кой месец си.
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 960
Ами зависи дали е желана бремеността.Иначе не виждам проблем аз newsm78

Проблем е ако е родила със секцио! Направо е по-опасно от бременност като цяло!

Общи условия

Активация на акаунт