Щастливи ли сте?

  • 2 366
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ми това е. Просто понякога ми е много самотно и пиша. Нямам особени проблеми. Все по-често се чувствам щастлива. Приоритетите се смениха. Понеже имам много любов да дам, обичам приятелите си, освен малкото Крисче. Понякога обаче се чувствам щастлива. Дали започва да минава? Много уверена, че се справям сама. Доволна, че мястото до мен е свободно. Все още достатъчно млада, за да имам време за второ детенце. Имам него, имам приятели. Той е слънце, те също.
И мисля: миналата година по това време мислих за аборт. Добре, че Господ ме предпази да направя и тази глупост. Защото си лягам, и той - моят син - спи до мен. Има ли по-голямо щастие?
И освен това си мисля - да, мъжете са ощетени от съдбата - никога няма да разберат чувството. Ти спиш - то спи до теб. Значи - щастлива, просто и само защото съм жена.
Животът е прекрасен, нали?
А вие - щастливи ли сте - въпреки всичко?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 827
Много уверена, че се справям сама.
нямаш друг избор, мила, нали??? дори и да се чувстваш неуверена - нямаш право и да си го признаваш
да расте жив и здрав Крис

толкоз от мен

преди време преди да родиш като си говорихме ти казах - важното е да не те е срам от постъпките ти... за сега съм Ок със себе си....

# 2
  • София
  • Мнения: 6 477
Добре е, че започваш да се чувстваш щастлива! Хубаво е, че не съжаляваш за постъпките си и намираш на какво да се радваш! А за мъжете - никак не са ощетени, мен ако питаш....Напротив, живот си живеят и аз най-искрено им завиждам и то доста често! И не забравяй - децата растат и отлитат от гнездото, така че идва ден, в който отново заспиваш сам и птичето е отлетяло!
Аз лично не знам дали съм щастлива или се чувствам като боец-ветеран, който всеки ден води битки и дори да спечели битка, знае, че войната може и да я загуби! Все още не съм напълно убедена, че живота с дете е промяната, която искам и която ме кефи.....И това води до спадове и възходи в настроението. И до безумна носталгия по предишния волен живот.....И до безкрайни въпроси къде сбъркахме.....
Щастлива съм поне за едно - успях да отсвиря напълно нуждата си от мъж, не ме плаши никак да живея сама и се справям с живота доволно добре!

# 3
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Щастлива съм, че сме здрави, че имам страхотни приятели който много обичам..Щастлива съм,  че имам най- страхотният син  Sunglasses..който ме прави много, много щастлива само, като го погледна как спи се изпълвам с безмерно щастие...Но и аз искам още много неща да постигна и в личен и в професионален план..Не ми пречи липсата на мъж в буквалният смисъл, но бих била много по щастлива ако срещна моята половинка..някъде..някога..

# 4
  • Мнения: 1 023
ми не знам за щастлива.
нали знаеш, каси - щастието не е дестинация, а пътуване.
доволна съм обаче.
доволна съм от живота си такъв какъвто е.
при все, че ба4кам пове4е, отколкото са ли4ните ми стандарти за работа; и че времето ми - следработното е разпределено във всякакви други дейности, ма не и ли4ни - нямам ли4но недоволство.
и още пове4е няма онова вътрешно напрежение, което води до отрицание.
и от цялата работа в забвение изпадна ли4ния ми сексуален ритъм, но пък тоя със другия вид забавления и хора - си движи в нормалните за мен граници.
и настроенията у дома, са моите настроения - музиката, която харесвам, колкото харесвам; реда се свежда само до най-необходимото и важното, без излишни подробности и усложнения. разликата от преди борис и след борис е, че у дома всеки влиза и излиза (щот да поеме някакво 4асово дежурство), а това на мен ми е не особено близко до душата.
ма се преглъща.
то след вси4кото преглътнато - тва ми е като успокоително хап4е.

милк - доволна и усмихната всеки ден.

# 5
  • Мнения: 2 327
Аз не съм Sad
Ама щото мъжа на живота ми не е до мен. Но вече стигнах до обмисляне на варианта да си го прибирам. Другите проблеми полека лека попреминаха. Сега остава да се съберем...

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Да, щастлива съм , заради мен самата

# 7
  • Мнения: 3 634
Щастлива съм... не знам до кога. Но за мен има 2 вида щастие. Първият е щастието, че имам децата си, имам покрив над главата си и имам приятелите и роднините си.
Вторият вид щастие е този, че имам някой до себе си. Разбира се, този някой може да изчезне толкова бързо колкото е и дошъл.
Това лято имам чувството, че ще е великолепно.

# 8
  • Мнения: 357
Доволна и щастлива!
Доволна от себе си, от това което правя и това което съм в момента, от начина си на живот, от приятелите и тн.
Щастлива съм, че имам моето малко слънчице Ивайло!
Пожелавам си едно горещо и вълнуващо лято, а може би и още нещо Wink

# 9
  • Мнения: 2 863
Мисля, че и аз бих разделила видовете щастие. Като жена, в смисъла на да съм обичана, желана, незаменима Mr. Green не съм щастлива, дълбоко ми лиспва това усещане за общност за някого, по точно с мъж, щото аз общност си имам. Но иначе всеобщо погледнато съм щастлива- с най- голяма почуда установявам, че  с годините се сменят не само приоритетите, но и щениятя и сега се чувствам доста по свободна откъм непрестанно искане на нещо или някого.

# 10
  • Мнения: 4 458
Добре е, че започваш да се чувстваш щастлива! Хубаво е, че не съжаляваш за постъпките си и намираш на какво да се радваш! А за мъжете - никак не са ощетени, мен ако питаш....Напротив, живот си живеят и аз най-искрено им завиждам и то доста често! И не забравяй - децата растат и отлитат от гнездото, така че идва ден, в който отново заспиваш сам и птичето е отлетяло!
Аз лично не знам дали съм щастлива или се чувствам като боец-ветеран, който всеки ден води битки и дори да спечели битка, знае, че войната може и да я загуби! Все още не съм напълно убедена, че живота с дете е промяната, която искам и която ме кефи.....И това води до спадове и възходи в настроението. И до безумна носталгия по предишния волен живот.....И до безкрайни въпроси къде сбъркахме.....
Щастлива съм поне за едно - успях да отсвиря напълно нуждата си от мъж, не ме плаши никак да живея сама и се справям с живота доволно добре!

Дааааа, и аз така, едно към едно   Mr. Green

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 20:52 от kiara

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
Смея ли да не съм?  Mr. Green

Здрава съм, жива съм, детенце също, работя нещо, което харесвам, последните две седмици не съм се наводнявала, нито съм наводнявала съседите.  Party

Щастлива ме прави това, че е топло времето, някоя песен която чуя по радиото, когато Дариа се затича да ме прегърне, когато видя любимия мъж и заровя нос в рамото му, за да го подуша...

Живота наистина е прекрасен, а когато не е, си припомням, че може и по-зле да е.

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 09:53 от Isa

# 12
  • Мнения: 1 860
 Да! Категорично. Е, аз не съм сама за момента. Мъжът до мен ме прави много щастлива, а детето...то е нещо, което само една майка знае какво е. Безрезервна любов. Не искаш нищо в замяна, знаеш че само ТО е достатъчно.
 Права си, Isa , живота наитина е прекрасен, просто понякога трябва да минем страшно много път, за да разберем, че е така и да си дадем сметка, че искаме много малко.
 Понякога просто една искренна усмивка...

# 13
Неееее - изобщо!!!Отстрани погледно трябва да съм много,ама много щастлива - млада,с добър,стабилен, демонстриращ любов мъж,имам си добра работа,а сега очаквам и първата си рожба.Чудно,нали?!Само дето този прекрасен мъж няма идея в кой месец съм,как се чувствам,от какво имам нужда...Нито веднъж досега не погали корема ми,не изяви желание да почувства ритниче - за секс да не говорим!Всичко друго си имам или поне мога да си го купя,ако ми трябва,но ласката и нежността,от която се нуждая особено сега...как да си я набавя?!Чувствам се като зайче в капан - бременна,безполезна,неатрактивна и омаловажавана от бъдещия татко.Сега съм с вързани ръце и той като,че ли се възползва и ми връща за всички стари прегрешения.Другият вариант-не ми отмъщава-просто не ме забелязва.Чудя се кой е по-добрият вариант?! Tired

# 14
  • Мнения: 332
Щастлива съм че си имам моето малко ангелче което ми дава сили да продължа да живея.Нещастна съм че съм сама,живота е за двама.Объркана съм и ми е доста криво понякога.Изпадам в различни настроения.Не е лесно да си сам родител,не е лесно и за детето

Общи условия

Активация на акаунт