Шпиони във форума!

  • 5 014
  • 92
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като пишете разни лични неща, служебни конфликти, роднински и съседски караници, не се ли притеснявате, че ще вземе да го прочете някой от другата страна? Не?
А има защо.  Rolling Eyes
Моята родна сестра  търсила нещо си с търсачка, попаднала на форума и хоп! Кого да види? Мен.  bowuu
Обажда ми се и вика:"Хи-хи, четох сега твои писаници, много забавни!" hahaha
Ами ако бях писала нещо за нея, щеше да стане много кофти-и-и. Аз я заплаших, де, че ако шпионира, ще пиша, че има обрив на задника.  Joy Joy Joy
А аз съм си турила и снимката, на всичкото отгоре. Скоро в едно заведение една млада майка ме беше зяпнала, ухилена като тиква. Погледна я, тя се прави на три и половина. После пак ме гледа, едно такова, многозначително ("Знам те аз, зна-а-ам коя си!"). Подразни ме. Може и да съм параноясала.
Трета случка - моят благоверен съпруг подслушвал две весели форумки, които се скъсали да злословят и клюкарстват. Той с надежда чакал да споменат и моя ник, ама на, нещо не съм ги впечатлила.
Та така, светът е малък, шпиони щъкат навсякъде. smile3530
Сестро, къш от тука, че не знаеш какъв обрив ти готвя! #Crazy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Тъй де, аз за това внимавам какво пиша, все пак не малко познати пишат/четат тук.  hahaha

# 2
  • Мнения: 4 406
и какво от това, че четат? тъкмо можеш да кажеш на хора неща, които не смееш да им кажеш в лицето
както аз много искам някой да каже на шефа ми да спре да си драпа чатала пред мен, щото ми идва да повърна като почне да го подръпва и намества...
аз не мога да му забраня да прави това, и не мога да му кажа че ме догнусява

# 3
  • Мнения: 2 910
Винаги внимавам какво пиша и твърде лични неща не споменавам. Винаги си имам едно на ум bowuu

# 4
  • Мнения: 1 753
Има има шпиони. Случайно и аз разбрах, че на мъжа ми една позната сестра й пишела тук... Та то така стават клюкините - Агенция ЕЖК (Една Жена Каза)   Laughing

# 5
  • Мнения: 7 837
Василисе, в дух на темите от последните дни, строй мъжа си за отчет, какво са злословили двете форумки  Joy

# 6
  • Мнения: 25 449
Трета случка - моят благоверен съпруг подслушвал две весели форумки, които се скъсали да злословят и клюкарстват. Той с надежда чакал да споменат и моя ник, ама на, нещо не съм ги впечатлила.

Срам и позор! ooooh! На твое място сън нямаше да ме хване от мъка, че не са клюкарили за мене! Mr. Green Laughing

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Агенция ЕЖК (Една Жена Каза)   Laughing
Ма-ма-мафия.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми не, не се притеснявам,понеже не съм излъгала с нищо в постингите си и не съм казала нищо лошо за никой.Наскоро разбрах,че  приятелка,на която бях кума на сватбата влиза тук и като ме видяла,взела че прочела всичките ми 800 и незнам си колко мнения Shocked.Честно казано ми стана неприятно,особено като ми каза колко се е смяла,ама кво от тва,то и аз като си чета някои неща и  аз се  смея.Но все пак ми стана много чудно за кво ги е чела,нещо е очаквала да прочете ли и аз незнам.Най-добрата ми приятелка и тя чете чат пат тука,е не се е заела да ми чете всичките мнения,ама и аз всичко и разправям де,така че няма за кво да чете.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василисе, в дух на темите от последните дни, строй мъжа си за отчет, какво са злословили двете форумки  Joy
А, и той е слушал с едното ухо. Но беше възмутен, че много злобно клюкарствали, та се надявал да ме споменат, че да иде да се запознае с тях.  Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 5 622
Трета случка - моят благоверен съпруг подслушвал две весели форумки, които се скъсали да злословят и клюкарстват. Той с надежда чакал да споменат и моя ник, ама на, нещо не съм ги впечатлила.


А за мен говорили ли са? Да им скъсам главите  Joy


Иначе е много ясно, че винаги може да се намери някой шпионин. Все пак не бива да забравяме, че форумът е една отворена система  Wink

# 11
  • Мнения: 1 052
В самото начало се притеснявах, имам си тук общи познати, но пък после реших, и какво от това, аз си стоя зад мненията.
Пък това дали някой ще ми чете 800 постинга, ми Карчева, жената явно е много впечатлена от теб, аз не бих могла да ти ги изчета, нямам толкова време, пък съм млада майка Joy

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Трета случка - моят благоверен съпруг подслушвал две весели форумки, които се скъсали да злословят и клюкарстват. Той с надежда чакал да споменат и моя ник, ама на, нещо не съм ги впечатлила.

Срам и позор! ooooh! На твое място сън нямаше да ме хване от мъка, че не са клюкарили за мене! Mr. Green Laughing
Ами аз защо, мислиш, не мога да спя вече цяла седмица?  1countingsheep

# 13
  • Мнения: 9 990
Не ме притеснява.Шефът ми даже ми знае ника, пускала съм му линкове от клюкарника-смял се е на глас , човека Mr. GreenОт роднини-също не се притеснявам, тъй като слабо ме вълнува дали ще ме разпознаят , аз и не коментирам толкова лични проблеми Sunglasses Разконспирирала съм една-двеличности обаче Mr. Green

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... и какво от това, аз си стоя зад мненията.
Така де... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт