Моля отговорете!!!

  • 2 002
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Искам да попитам- вие като потребители на бяла козметика бихте ле си купили такава, която има жълтеникав цвят или е с някакъв отенък?
До колко цветът и мирисът на едно козметично средство оказва влияние върху избора ви.
Предварително Ви благодаря, Мили Мами.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 654
Държа кремът ми за лице да е без ароматизиращи добавки, защото алергизират кожата.

# 2
  • София
  • Мнения: 786
Не бих си купила жълт крем, прилича ми на лекарство. Кремът трябва да е бял и да изглежда пухкав. Да мирише приятно, но не много силно.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Бяла и без аромат - оцветяващите и ароматизиращи съставки могат да раздразнят и алергизират кожата.

# 4
  • Мнения: 5 317
До колко цветът и мирисът на едно козметично средство оказва влияние върху избора ви.
Ако съм доволна от даден продукт или съм чувала положителни отзиви за него си го купувам независимо от цвета и аромата.

# 5
Искам да попитам- вие като потребители на бяла козметика бихте ле си купили такава, която има жълтеникав цвят или е с някакъв отенък?
До колко цветът и мирисът на едно козметично средство оказва влияние върху избора ви.
Предварително Ви благодаря, Мили Мами.

Имам жълтеникав околоочен крем на Лореал. Сигурна съм, че е оригинален.
Да си призная, не ми е правило впечатление, че не е бял, а кремаво-жълт.
Иначе миризмата му е супер.

Само лошата миризма би ме притеснила, но цветът - не.

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,бих!
Цвета не ме бърка.Миризмата-предпочитам да не е парфюмиран,но ако е на лекарства-с удоволствие Crazy

# 7
  • Мнения: 2 332
 Някъде бях чела, че за да са бели кремовете допълнително ги избелват с някакво вещество, започващо с А... и което не е съвсем безвредно! (толкова помня  Embarassed) Така че - не виждам проблем със цвета! А миризмата - не трябва да мирише на гранясало определено! Peace

# 8
Цветът не ме притеснява. Ако миризмата е твърде силна, каквото  и да е козметичното средство не го ползвам.

# 9
  • Мнения: 5 475
Да,бих!
Цвета не ме бърка.Миризмата-предпочитам да не е парфюмиран,но ако е на лекарства-с удоволствие Crazy

   Peace и мен така!

# 10
  • София
  • Мнения: 35 937
Ако фабрично си е така - да.
Но не и ако е бял и има жълт оттенък, като резултат от неправилно съхранение,напр.

# 11
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
даже май все други цветове ползвам в последно време...., миризмата трябва да не е отблъскваща, и да не е парфум, а съставка.

# 12
  • Мнения: 313
цЦветът не ме притеснява, но държа да е без аромат  ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 155

Само лошата миризма би ме притеснила, но цветът - не.

 Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ако фабрично си е така - да.
Но не и ако е бял и има жълт оттенък, като резултат от неправилно съхранение,напр.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт