Още търся сестра си

  • 1 985
  • 7
  •   1
Отговори
Скъпи приятели,
имаме нужда от вашата помощ
на 10/понеделник/.07.2006 година от 20.00 часа предаването "На твое място" по Нова ТВ ще бъде на тема "търсене на произхода".
В предаването участва Роси http://www.baoo-bg.org/images/statii/ochte tarsia.jpeg която вече трета година издирва своята сестра близначка. Двете сестри са разделени при осиновяването.
Ако разпознаете Роси във ваша близка или позната моля ви свържете се с нас
Благодарим на всички предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 306
 newsm78Ама нали в "Искрено и Лично"гледахме за щастливата развръзка?Или греша?

# 2
 Grinning Да преди повече от година Роси откри майка си чрез предаването "Искрено и лично".  Това обаче не сложи край на търсенето, защото тя има близначка. Едва през 2003 година с измененията в Семейния кодекс се създаде нов чл. 53а, съгласно който близнаци се осиновяват заедно.
През 1966-67 година, когато е родена и осиновена Роси, такава раздяла е била нормална. Предполагаме, че много близнаци са разделени по подобен начин, за да имат шанс да бъдат осиновени. Колко добра е била тази практика, предстои да обсъждаме тепърва..

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
От все сърце желая на Росица да намери своята сестра близначка.

Аз имах братовчедка, която беше осиновена и знам че също е била близначка, но с брат. За съжаление преди 8-9 години почина и винаги съм се чудела дали близнакът и или някой от голямите и братя или сестри ще я потърси. Когато на 15 16 год доброжелателни съседи ми казаха, че е осиновена много тежко го преживях. Аз запазих тайната и тя на около 30 год възраст разбра. С нея бяхме набори , но тя рано си отиде от този свят

# 4
  • Мнения: 1 492
Успех Роси  Peace bouquet
dorothy, съжалявам за братовчедка ти. Sad

# 5
  • Мнения: 5 313
Успех на Роси и дано  Praynigнамери сестричката си.

# 6
  • Мнения: 197
Ако не е в чужбина,може и да я намери,като се дава гласност.....Дори и ние мамите ,като се огледаме може и да я видим.Знае ли човек.Света не е чак толкова голям.А България -въобще Hug

# 7
  bouquet
Здравейте,
Аз съм Миглена, на 39 години съм.
Била съм осиновена още бебе и нищо не зная за биологи4ните си родители, темата е била ТАБУ в моето семейство...много ги оби4ах, дали са ми вси4ко, което би могло да се даде освен истината...Ве4е не са между живите и толкова съм самотна...Преглеждах за пореден път историята на Роси...как бих желала да съм нейната сестра...
               
                                                  Поздрави: Миглена  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт