днес млякото ми е много смешно

  • 1 137
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Да ви се похваля! Днес млякото ми е много смешно и нашата звездичка почти нищо не хапна на обяд. Наколко минути след като захапа гърдата я пусна и започна да ми се усмихва. По едно време я изправих да се оригне и я преместих на другата гърда, но резултата беше същия с тази разлика, че след малко заспа. Макар и насън продължи да се усмихва и да пуска гърдата. Беше толкова сладко Joy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 4 915
Да, кърменето е сладко и вълшебно!  Wink

Желая ви още безброй щастливи мигове. Ще откриваш нови и нови смешни и сладки нещица покрай кърменето.  Simple Smile

Честита рожбичка!
  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 352
Да ви се похваля! Днес млякото ми е много смешно и нашата звездичка почти нищо не хапна на обяд. Наколко минути след като захапа гърдата я пусна и започна да ми се усмихва. По едно време я изправих да се оригне и я преместих на другата гърда, но резултата беше същия с тази разлика, че след малко заспа. Макар и насън продължи да се усмихва и да пуска гърдата. Беше толкова сладко Joy Joy Joy

Олеее малката бузанка е на 6 дни - да ти е жива и здрава! И мнооого още кърмачески усмихнати дни!!!

# 3
  • Мнения: 422
Честита беба и от мен!  bouquet Да ти е жива и здрава и още много много време да се кърмите усмихнато и безпроблемно! Hug

# 4
  • Мнения: 4 242
Честито слънчице! Само прелестни моменти занапред ви желая!

# 5
  • Мнения: 3 457
честита беба да ти е жива и здрава .И аз понякога давам на моя разбойник от смешното мляко Mr. Green

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
lady di, за втори ден ме зареждаш с полжителни емоции.

Много се радвам за щастието ти, както и за това, че не си попаднала в плен на депресията след раждането, а се наслаждаваш с пълни сили на бебето си.

Продължавай така и да знаеш, че от твоите писанки ме хващат едни мераци, за които мъжа ми не ще и да чуе  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 942
Честита беба и от мен!  Да ти е жива и здрава и още много време да се кърмите усмихнато!

# 8
  • Мнения: 288
Да ви се похваля! Днес млякото ми е много смешно и нашата звездичка почти нищо не хапна на обяд. Наколко минути след като захапа гърдата я пусна и започна да ми се усмихва. По едно време я изправих да се оригне и я преместих на другата гърда, но резултата беше същия с тази разлика, че след малко заспа. Макар и насън продължи да се усмихва и да пуска гърдата. Беше толкова сладко Joy Joy Joy

Честито бебенце! Желая ти още много красиви кърмачески моменти. Искрено ти се възхищавам на позитивизма. аз на шестия ден кърмех и плаках  Sad , ноо.... след това изчетох кърмаческата библиотека и край с проблемите  Naughty

Още веднъж - бъдете здрави и щастливи!  Hug

# 9
  • Мнения: 1 182
Честито бебенце!
И моя хубавец доста често прави така.Смее се,гледа ме и изпитва истинско блаженство-така сладко притваря очички!Желая Ви дъълго да се кърмите и само хубави емоции и смешно млекце! Hug

# 10
  • Мнения: 313
Честито бебенце!!Пожелавам ти още много такива вълшебни моменти   Hands Clap

# 11
  • Мнения: 5 026
 Честито и от мен! Страхотно е да гледаш как един щастлив бебо се радва на близостта си с теб!

# 12
  • Мнения: 79
Честита рожбичка! Бебка е щастлива, защото мама е щастлива. Продължавайте в същия дух Grinning

# 13
  • Мнения: 393
Честито бебче и от мен! Heart Eyes
Наслаждавай се на всеки момент с бебето- емоцията е неповторима Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 735
lady di , прекрасно ,нямам думи!  Heart Eyes

Честита ти мънинка рожбичка! ДА ти носи все щастие занапред.
На теб желая бързо възстановяване и гладко и безпроблемно кърмене!!!  Hug

А как  беше раждането? Нормално ,секцио? Разкажи малко.  Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт