Помагайте с идея за подарък моля

  • 1 740
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Много близка моя приятелка става на 30...
Ще ми се да и подаря нещо оргинално което да и донесе радост.
Обаче съм пълен блокаж   Sick

Искаше ми се подаръка сякаш да е лично за нея, а не например много красив сервиз за кафе...

Дреха отпада защото е много слаба и винаги си стеснява най-малкия номер който е купила
Парфюмерия и козметика сякаш не искам да е...

Какви интересни подаръци сте получавали на последък или вие самите сте подарявали?

Благодаря ви

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Бижу-хем е за самата нея,хем е траен спомен

# 2
# 3
  • Мнения: 337
Майка ми получи преди години комплект ваза и свещник,уникати,за съжаление нямам снимка да покажа.Зависи и на какво се радва приятелката ти,има ли си някакви хобита?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 576
Защо не й купиш от някой секс шоп ефирна ношница. По интернет магазините съм виждала много готини!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Сега правих торта и съм на тази вълна...защо не измайсториш една великолепна торта и да я смаеш!
Ако ли не - намери снимка,на която сте заедно...носи я на художник да я нарисува...ще стане една прекрасна картина,на която сте двете заедно,спомен за цял живот!  Flutter

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Бижу-хем е за самата нея,хем е траен спомен
И аз съм за бижу.

# 7
  • Мнения: 311
А пък може и нейна снимка върху торта  newsm78 Хем вкусно, хем интересно. Е, тортата е само добавка към подаръка...

# 8
  • Мнения: 1 666
Бижу-хем е за самата нея,хем е траен спомен

 Peace

# 9
  • Мнения: 742
Бижу-хем е за самата нея,хем е траен спомен
 newsm10

Да се похваля:   аз получих за 30тия си рожден ден - красива сребърна гривна!newsm03

# 10
  • Мнения: 603
може би бижу,а може и някакъв сувенир,ти най-добре й знаеш вкусовете и предпочитанията

# 11
  • Мнения: 686
Аз ставам на 30 другата неделя и най-много бих се зарадвала на следните неща:
бижу  Peace
някой потник (те са универсални и дори на много тънки талийки лепват; миналата година приятелка ми подари потник от Манго и съм влюбена в него, а в момента има точно там между 10-20 лева)
книга - също би останало като спомен и съдържанието й ще носи посланието на твоите пожелания към нея Grinning
картина (има едни в Комо и Бриколаж, които са репродукции, но много красиви)
часовник - също е спомен, а има нескъпи - до 30-40 лв
нещо красиво за коса - можеш да избираш в Модабар на Витошка или Контеса на Солунска
в Artbox на Солунска - малко след Levis и от другата му страна по посока на Ботев има сума ти красиви неща
Хубав празник и весело пазаруване преди това!   bouquet

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 603
Бижу, някоя хубава книга или нещо от този род, сега има голям избор. А можеш да й направиш колаж от снимки и вече да прецениш дали върху блуза, чаша или просто в албум да го аранжираш. Ако пък е фенка на музиката, можеш да й подарш нещо на любимия изпълнител. На мен например ми подариха колекция от синглите на любимата ми група и направо полудях от кеф. Любимата ми група е в подписа ми  Wink

# 13
  • Мнения: 7 474
Аз съм за бижу, едва ли има жена,която да не обича бижута, а и споменът е вечен!  Peace Виж тук!

http://www.dar.bg/product_info.php?products_id=1881

# 14
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Може и кутия за бижута! Едва ли има жена, дето да не й трябва такава Wink

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 16:53 от Галски

Общи условия

Активация на акаунт