Масло против стрии по време на бременност

  • 19 828
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 117
Здравейте момичета
Вчера си купих по препоръка на моя приятелка масло против стрии на Икаров. Но в упътването четох, че трябвало да се използва след 4-тия месец при бременност. Някой от вас ползвал ли е такова масло и по кое време?

# 1
  • Мнения: 260
Аз се мазах само със зехтин, може и ти така да правиш до 4-тия месец. Нямам ни една стрия по корема, само по краката, ама там не съм се мазала.

# 2
  • Мнения: 1 440
Аз си го купих но едва преди месец и не знам защо пише така  newsm78 Мисля,че не е вредно, а свързано с нещо друго ... но не съм наясно.

# 3
  • Мнения: 1 237
Да,аз го използвах, но от началото на 4-ия месец.Незнам защо точно от тогава,но нямам стрии.

# 4
  • Мнения: 9 894
бопси, ами щом пише от четвъртия, значи от четвъртия.

# 5
  • Мнения: 8 917
Ползвах бебешко олио към 10-20 дни и след това престанах - нямам стрии - явно е въпрос на кожа. Според мен олиото също ще ти свърши работа Peace

# 6
  • Мнения: 2 085
И аз го ползвах от нач. на четвъртия, смесено с масло от пшеничен зародиш пак на Икаров

# 7
  • Мнения: 5 647
Мазала съм се с какво ли не по време на бременността, като започнах от четвъртия месец. Бебешкото олио е много добро, както и чистия зехтин. Няма нито една стрия.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 767
 Joy
Ще ме скъсате от смях, честно!
Пише от 4ти месец, защото от тогава реално започва да се разтяга кожата  Peace.

# 9
  • Мнения: 1 117
Joy
Ще ме скъсате от смях, честно!
Пише от 4ти месец, защото от тогава реално започва да се разтяга кожата  Peace.

С първата ми бременност, кожата на гърдите ми започна да се разтяга още от втория месец и ако бях слушала акушерката на женската консултация да се мажа обилно, сега нямаше да имам гадните стрии по гърдите. Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
Съмнявам се, според мен е до кожа, аз се мазах като за световно от 2рия месец, та до края, но пак се нацепих зверски. Сега пак се мажа, да видим дали ще има нови поражения.

# 11
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Joy
Ще ме скъсате от смях, честно!
Пише от 4ти месец, защото от тогава реално започва да се разтяга кожата  Peace.
Аз в момента го ползвам по препоръка от козметик и дерматолог. Верно няма кой знае какъв аромат, но не е неприятно. За твое спокойствие като искаш почакай до края на 4 месец, до тогава няма разтягане, а и все пак всичко е до кожа- дали ще  е за 5 лв или за 75 лв важно е да е мазно.
Лека бременност!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 986
  Аз редувам маслото против стрии с бадемово/пшенично масло на Икаров от 3-ия месец- не се мажа всеки ден,но и според мен е въпрос на еластичност на кожата Wink-както сами се убеждавате от повечето мами-някои се "къпят" в масла Laughing и се нацепват,други/като мен Wink/ не са особено стриктни- и пак не им се появяват Rolling EyesЕстествено,че е по-добре да вземеш мерки,но съм се убедила,че не всичко зависи от теб Crazy

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
Az se mazah s Galenic ot samoto nachalo i niamam niti edna stria

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Всичко е  въпрос на кожа и никой и нищо не може да ме убеди в противното.Мажи се редовно,а пък да става каквото иска.Аз,съм се мазала и с Икаров,Виши и стриите от двете страни на корема са на лице-30 кг. в по-вече няма как.

Общи условия

Активация на акаунт