30-ти рожден ден за много приятели с малко пари

  • 2 054
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Момичета, както винаги, вие сте ми единствената надежда - първа и последна! Другата неделя чуквам 30-так и много искам да събера поне 30-тина души приятели в някое заведение в Софията. Но с парите го закъсахме яко този месец и ще трябва да се събера в много малко пари - 200-300 лева. Моля ви, помогнете ми да намеря такова място, където мога да почерпя приятелите си за тия скромни парици  Sad Wink Laughing

# 1
  • Мнения: 260
Кумата ми за същите пари и същите години празнува в О!Шипка долу при сцената. Но не знам ти какъв тип заведение искаш.

# 2
  • Мнения: 1 416
И аз не знам в какво заведение ти се празнува... В "Гюлето" също не е скъпо и мисля, че за 200-300 лева можете да прекарате прилично...

Незабравим празник ти желая!  Party

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Уговори се в ресторанта да си вкараш пиенето, а от тях храната - тип коктейл, без индивидуални порции - така при всички случаи излиза по-евтино.

# 4
  • Мнения: 686
Кумата ми за същите пари и същите години празнува в О!Шипка долу при сцената. Но не знам ти какъв тип заведение искаш.
А каква музика имаше и над 300 лева ли излезе всичко? Защото О!Шипка иначе ми харесва  newsm78

И аз не знам в какво заведение ти се празнува... В "Гюлето" също не е скъпо и мисля, че за 200-300 лева можете да прекарате прилично...

Незабравим празник ти желая!  Party
А кое беше "Гюлето"  Thinking

Уговори се в ресторанта да си вкараш пиенето, а от тях храната - тип коктейл, без индивидуални порции - така при всички случаи излиза по-евтино.
Аз мислех обратния вариант - аз да си вкарам хапките, а от тях пиенето, ама не знам  newsm78

Благодаря ви  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 416
А кое беше "Гюлето"  Thinking
"Гюлето" е в сградата на ДАМС... Хубаво е като интериор и цените са много прилични...

Ако вкарваш обаче нещо, и аз мисля, че е по-евтино това да е алкохолът...  Peace

# 6
  • Мнения: 260
Ами тогава точно беше AC/DC night, защото беше РД на Ангъс Йънг, мисля че можеш да си измолиш музика от барманите. Бяхме долу в помещението пред сцената, беше резерве за нас, тя си купи пиенето от тях на бутилки, донесе чипс, солетки, сухи неща за гризкане, нямаше сандвичи. Ако те интересува, мога да и се обадя и да питам за подробности, но знам че парите и бяха точно около 250-300 лева и беше поканила около 30 души, част от тях не дойдоха и и останаха пари последните 10-тина човека дето останахме докрай, да ходим в Уго да ядем.

# 7
  • Мнения: 1 753
Ами където и да избереш това са по 10тина лева на човек. Не е малко, но не е и кой знае колко. Знаеш ли аз какво правя в тези случаи. Казвам на приятелите ми, че разполагам с 200-300 лева и че ще покрия консумацията за тези пари. Всичко над тези пари да си ги разделят и да си ги платят и че не искам друг подарък, освен присъствието им. Все пак са приятели и разбират - мисля, че ще те разберат и теб  Peace

Приятно празнуване!   bouquet

# 8
  • Мнения: 7 474
З0 човека с 200-300 лв.  newsm78, не знам как става. По-скоро в някое квартално ресторантче,, и пак са малко. newsm78

# 9
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Хех, понеже и ние сме на тази вълна - та, за 15 човека - ок. 200 лв. ядене (салата, предястие и основно) + безалкохолно, но без алкохола обаче!
Та и аз не знам къде би било възможно за 30 човека 200-300лв. - освен единствено в китайски ресторант? Там винаги е евтино. Успех и весело празнуване!

# 10
Много трудна задача. В случая е ясно, че вечеря няма да има, но можеш да поръчаш няколко порции панирани хапки - сирене, кашкавал, пилешко. Салатите гостите да си ги избират - масата ще е пълна. Но проблемът е, че алкохолът е това, което прави сметката голяма. Ако можеш да се разбереш да си вкараш нещо, по-добре е това да е алкохол.
Обмисляла ли си вариант да се съберете у вас на хапване и пийване, а след това да отидете на дискотека.
Пожелавам ти успех!  Hug

# 11
  • Мнения: 686
Хех, понеже и ние сме на тази вълна - та, за 15 човека - ок. 200 лв. ядене (салата, предястие и основно) + безалкохолно, но без алкохола обаче!
Та и аз не знам къде би било възможно за 30 човека 200-300лв. - освен единствено в китайски ресторант? Там винаги е евтино. Успех и весело празнуване!

Всъщност на мен ми се иска да не е по маси и да се яде, ами по-скоро тип клуб с питиета и някакви дребни хапки и ядки. А някой да е чувал нещо за този пиано бар "Вчера"?
Много трудна задача. В случая е ясно, че вечеря няма да има, но можеш да поръчаш няколко порции панирани хапки - сирене, кашкавал, пилешко. Салатите гостите да си ги избират - масата ще е пълна. Но проблемът е, че алкохолът е това, което прави сметката голяма. Ако можеш да се разбереш да си вкараш нещо, по-добре е това да е алкохол.
Обмисляла ли си вариант да се съберете у вас на хапване и пийване, а след това да отидете на дискотека.
Пожелавам ти успех!  Hug
У нас мога да събера максимум 8 души  Embarassed
Благодаря ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт