Търся ето такива пръчици за смятане

  • 2 272
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Имам си питане и днес.
Някой спомня ли си ето тези пръчици.
http://picvalley.net/show.php?2006/07/07/6aec788e70c69f21f13fcd97f5c255fe.jpg
Предлагат ги като за смятане в първи клас.
Знам че са на изчезване. В една книжарница ми казаха че вече не се произвеждат.

Но все пак се намират.
Та търся си в син и зелен цвят. Както е ясно при мен няма да са за смятане.  Wink

И на въпроса - виждал ли е някой по книжарниците.
И ако да, къде. Ако ви е близо мога ли да направя с някой уговорка направо да ми купи.
Плийз. Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 39 717
Ще проверя в нашата книжарница. Скоро купувах пластмасови букви и цифри на Дияна. Май мернах и пръчици, но мисля, че бяха бели.

# 2
  • Мнения: 202
Извинявай за любопитството, но за какво ще ги ползваш?

# 3
  • Мнения: 1 520
An Mary, то и бели биха ни обагатили колекцията. Ако има два пакета ще ми дойдат идеално.

813 с тях учим с детето цветовете. Като ги разпръсна и го карам да ми дава само червените или само сините. В нашия случай всъщност жълти.  Но продължавам да търся.

Някой ако е на две крачки от София прес би ли попитал там доста канцеларийки има и за децата.

 Peace Heart Eyes

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
An Mary, то и бели биха ни обагатили колекцията. Ако има два пакета ще ми дойдат идеално.

813 с тях учим с детето цветовете. Като ги разпръсна и го карам да ми дава само червените или само сините. В нашия случай всъщност жълти.  Но продължавам да търся.

Някой ако е на две крачки от София прес би ли попитал там доста канцеларийки има и за децата.

 Peace Heart Eyes

Същото можеш да правиш и с щипки за пране

# 5
  • София
  • Мнения: 4 127
или пакет с шарени сламки

# 6
  • Мнения: 1 520
Моето дете не ще със щипки и сламки. Щипките ходи и гислага по простора или поо дрехите, не ги възприема за игра. Сламките ги лапа и иска да пие. Въобще като се замисля моето дете много буквално приема всеки предмет - това е за това, това за друго. Rolling Eyes Simple Smile
Сега ползваме пръчиците от една игра Микадо, но те са много тънки.
А аз търся от пръчиците, защото така съм си навила на главата сега. За това съм си ги нарочила.
Не че е нещо спешно. Сега се сетих да попитам и тук.  Grinning

Мамите, канцеларски мишки, ще ме разберат.  Wink Laughing

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А моливите и флумастерите....карай да ти подава червения, за да нарисуваш ябълка и така....ох ....извинявай, предполагам, че вече ставам досадна с предложения извън темата....но не се стърпях да го напиша

# 8
  • Мнения: 1 520
Не, не си досадна. Напротив. Идеи събирам всякакви.
И с фулмастерите сме играли. НО той веднага отваря да пише. А сега пък и не искам да му наблягам и напомням много за художническия му период, че тъкмо пребоядисахме.  Laughing

И търся пръчици. Аз обичам като си нароча нещо да търся, да пригаждам. Абе луда жена, ама ми е кеф да се занимавам.

Та така ако някой види да ми купува смело, моля. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 460
SmaRt, а защо не пробваш със клечици от сладолед. Могат да се оцветят и даже да се лакират с лак за дърво.

# 10
  • Мнения: 870
Има една игра Микадо, която вътре е с пръчици с различни цветове, но са по-тънки и не знам дали ще свършат работа...

# 11
  • София
  • Мнения: 39 717
Ние вчера излезнахме много късно, и естествено книжарницата беше пуснала кепенците. Аз ако ти купя бели, ще би боядисваш ли? Simple Smile
Навремето и аз имах игра с пръчици, но хем, че бяха тънки, бяха и остри. И понеже играехме с вуйчо ми, разликата ни е 12г... често той ме използваше за игленик Simple Smile
Предполагам, че с всичко цветно може да се учи. Когато Дияна ми помага да простираме, т.е. подава щипките, казва "искам розовия ми потник с розова щипка" и ме изтормозва докат рови да ми търси розова щипка Simple Smile

От блокчетата с цветна хартия може да изрежеш цветни картинки, например гъбки, топки, мечета и т.н. Каквото му харесва на малчо и си правите игра - "мечо отива и събира червени гъбки или зелени пчелички" Simple Smile УжасТ. Е, пчеличките мое и да са жълти  Joy

# 12
  • Мнения: 1 520
Зелените пчелички са класика. Laughing

Мерси за идеята за клечки от сладолед, но ние ядем от кутия, че е повечко количеството. Laughing

Иначе и ние си имаме други игри за цветовете сме си измислили и се занимаваме, гледаме и по книжките, но просто се бях сетила и за пръчици и като съм си го навила да имаме и пръчици, та пръчици. Луда работа.

Ан Мари няма да ги боядисвам, ще си ги ползваме за бели. Сини и зелени продължаваме да търсим. Който види да се обади. Grinning

# 13
  • Мнения: 460
Ето, какво сътворихме снощи, Роско постоянно пише букви с тях. Вярно че кутиите със сладолед са по на сметка от всякъде, но пък тези на клечка са удоволствие 2 в 1  Sunglasses
http://paraplanercheto.hit.bg/2006-07-10%20017.jpg

# 14
  • София
  • Мнения: 469
Имам сини. Купувала съм ги от нашата книжарница. Ако този цвят е свършил ще ти подаря нашите, а аз ще взема други.
Нас цвета не ни бърка.

Общи условия

Активация на акаунт