Велико Търново - 4

  • 28 576
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Момичета, да започнем нова тема, че превишихме предишната. Ето и къде може да намерите старата Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86934.0

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 19:35 от anni78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Благодарностти на Ани за новата тема!Хайде да се разпиша първа и дано да я запълним бързичко с хубави новини!

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
За Слави Трифонов, резервации на тел.0888 311002 това е номера на Чифлика, цена не знам точно но ще е около 20лв

# 3
  • Мнения: 927
А бе, момичета, последно имаше ли среща или не  newsm78 Ако да- пуснете снимчици. За следващо веню предлагам парка до битака, мисля "Дружба" се казваше  newsm78 Има кафе там и най-важното има доста място за малчуганите да тичкат.
А за концерта на СЛАВИ да попитам, на открито ли ще е?

# 4
  • Мнения: 302
За Слави Трифонов, резервации на тел.0888 311002 това е номера на Чифлика, цена не знам точно но ще е около 20лв
Благодаря Мilenazd за инфото,но май ще пропусна за съжаление събитието,че събираме парички за  морето,но ти ако отидеш разказвай на всяка цена! Simple Smile

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Здравейте!Момичета никаква активност-да не сте всички на море?Темичката ни пак отиде на втора страница и реших да я дръпна на първа.Никой нищо не каза са срещата?

# 6
  • Мнения: 9
Grinning здравейте Търновски мами! аз съм ново попълнение от Т-во.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Добре си ни дошла!Надявам се,че ще се чувстваш добре в нашата компания!

# 8
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добре дошла,само дето компанията е преди всичко виртуална,но пък е приятна компания!Да се надяваме в тия топли дни да стане и реална компания...скоро HugНие се гласим последната седмица на юли да отпрашваме   car003 за Варна  grinning039  sport027 за около две седмици  Thinking дано до тогава има предложение за среща ,но този път в парка че да има къде  dancing piasyk 1swingда тичат децата

# 9
  • tardis
  • Мнения: 329
Да, честита нова тема и от мен със закъснение и добре дошли на новите попълнения  bouquet

Дидка, ние също  заминаваме към Варна по това време, всъщност маалко по късно, съвсем в началото на август, живот и здраве. Ще сме там уж за цял месец, та може и да се засечем Simple Smile

За срещата и аз не разбрах имало ли е, така като гледам май не е...
Поне никой не се е похвалил. Аз нямаше как да отида тогава.


Между другото - търсим си квартира (двустаен, къде да е), дългосрочно; ако някой чуе нещо, свиркайте на лични...
Сегашните хазяи имат намерение да продават апартамента Sad

# 10
  • Мнения: 1 153
 Crossing ArmsАз се опитах да отида на срещата,но не знам дали е имало,тъйкато нямаше табелка там където трябваше да се видим Crossing Armsстана ми гадно ,цял ден питах във форума как да се познаем,ама никой не ми отговори. Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 372
Мами, да сте ползвали фирма за почистване на дома? Ако да, коя е и какви са им условията  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 302
Давайте сега конкретни предложения за среща - аз предлагам или в парка на Габровски или в този до битака.Ако е през седмицата аз съм свободна след 6 ч. и ми е близо до работа така че най-късно 18.20 съм на линия като взема малкия от градина.Тази събота и неделя също съм свободна,че даже и другата май Thinking                             

# 13
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Хайде да е другата седмица срещата,  Praynig ако може и през седмицата ще е чудесно!

# 14
  • Мнения: 9
Мерси за топлото посрещане. не съм много веща с форумите така че докато се науча ще мине време...  за визитката си ще добавя: имам дъщеря на 7и половина- първокласничка и сега чакам момченце на 24 август. чудя се още къде да раждам- в Търново или Горна. ако имате мнение по въпроса може да споделите... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт