а как сме с цигарките?

  • 2 448
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Има ли много пушачки?Как се справяме с цигарите-доста ги вдигнаха,а и май пак ще ги вдигат newsm78

# 1
  • Мнения: 2 353
  Ай стига де! С цигарките сме на "ти" Crazy с цените им на "Вие" #Crazy Защо да ги вдигат бееее #2gunfire Ако и цигарите спра ще ми поникнат крила! Пък не ми отиват, не за друго.

# 2
цигарки с какво  Whistling ?

# 3
  • Мнения: 1 409
Добре съм с цигарките,само дето вече от два месеца ги спирам  Laughing ,и да знаете така съм ги спряла,че и в момента дърпам една  Crazy

# 4
  • Мнения: 603
ами честно казано и на мене ми писна да ги вдигат цените,ама искат да станат европейски,а заплатите ни- български.от всичко се лишавам за децата,но от това не винаги мога,има моменти,когато ми се пуши

# 5
  • Мнения: 1 353
Ами и аз съм от вашата група. newsm03И аз обичам да попушвам newsm47.Знам че е вредно и прочие и прочие  smile3506ама като ми харесва да го правя. newsm53И даже не смятам да ги спирам newsm48

# 6
  • Мнения: 1 006
Искам да спра да пуша, но явно не го искам достатъчно силно.

Всички около мен ми опяват за тях, защото поради ред причини трябва да ги откажа или поне драстично да ги намаля.

Кумата ми ми казва : "Да ми кажеш, че обичаш мъжете, че да те разбера  Mr. Green .А ти ми говориш за цигарите.  #2gunfire"

# 7
  • Мнения: 7 837
О, много се обичаме  Grinning
Скъпоценна е любовта ни, около $35 на стек  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 678
 От както разбрах че съм бременна ги спрях - чак сама не мога да си повярвам , но е факт- вече 7 месеца и половина  не пуша и се чувствам страхотно без тях.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 15 216
След срамно много години пушене (пропуших в подготвителен клас Banghead Banghead ) и около 100 опита да ги откажа-все пак успях!
Така че с цигарките съм вече на Вие  newsm44 newsm44 newsm44

# 10
  • Мнения: 2 804
Цигарки не си купувам , но си скътавам по някоя от кутията на мъж ми нали кърмя та не трябва да пуша иначе пропуших на 21години .
Три години пуших по 2-3 кутии за 24 часа и три пъти съм ги спирала за по година .

# 11
  • MUC
  • Мнения: 297
Положението вече е критично, тук кутията е 4 евро. А аз сякаш напук пуша все повече и повече  Shocked
Не знам какво ми става, преди ги бях ограничила до около половин кутия на ден, но от известно време си откарвам по кутия... Ха сега смятайте колко пари ми отиват на месец...  ooooh!

# 12
  • Мнения: 5 577
2-3 на ден, и то само на барчето.
И вечер по една.

Май съм най-добре за сега.  bowuu

# 13
  • Мнения: 742
а аз ги спрях!
 smile3501и съм мнооооого горда! newsm44

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
НЕ ПУША ВЕЧЕ 4 ГОДИНИ И ПОЛОВИНА!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много се гордея със себе си! А пушех като строшен комун - по две кутии на ден Money

Общи условия

Активация на акаунт