Общи интереси и занимания с партньора

  • 5 859
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 228
Като оставим настрана сексът, децата, храната и т.н., какви са общите ви интереси с половинката ви? Свързва ли ви някакво съвместно занимание?
Повечето ми приятели имат някакви общи хобита, страсти и т.н. с партьорите си. Ние с мъжа ми - не. И пак се разбираме и живеем прекрасно. А при вас как е?

# 1
  • Мнения: 899
Нямаме  Thinking По-скоро от време на време се приобщаваме към заниманието на другия. Обичаме да си вършим своите си неща и да се срещаме по средата.

# 2
  • Мнения: 2 220
И ние нямаме май. Но всеки подкрепя и нерядко - участва в хобитата на другия. Или най-малкото - не му пречи.

# 3
  • Мнения: 2 116
 ribolov Много е забавно, но напоследък на мен не ми остава много време от малкия!  Tired

# 4
  • Мнения: 2 019
и ние нямаме но то4но това ни привли4а както + и -

# 5
  • Мнения: 1 493
Интернет, табла, книги, филми, театър, музика .

# 6
  • София
  • Мнения: 4 570
И ние май нямаме общи занимания. Като изключим, че и двамата много обичаме да гледаме ТВ, но никога не можем да гледаме заедно-аз харесвам едно, той-друго Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И ние нямаме общи занимания.интересите са ни на двата полюса.но живеем прекрасно заедно и определено ни е интересно.а много скоро очакваме и първото си дете Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямаме общи любими занимания, даже напротив - харесваме коренно различни неща.
Всъщност, общо любимо занимание мога да нарека излизането на кръчма, пицария или нещо такова, което напоследък се случва рядко и затова е толкова любимо...

# 9
  • Мнения: 1 065
забавните игри ни влекат и двамата, четем, с малки изключения, едни и същи книги, почиваме си по един и същи начин... в други неща се допълваме- той върши техническата работа на компютър например, а аз- творческата, пипкавата и създаваме нещо заедно. но и абсолютно солови изпълнения имаме.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 772
Риболов,белот,пътувания,обичаме да си купуваме разни неща за обзавеждане и почти винаги постигаме консенсус  Wink

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Пътувания, класическа музика и мюзикъли.

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Риболов. Но все по-рядко ни остава време.

# 13
  • Мнения: 5 462
Риболов,белот,пътувания,обичаме да си купуваме разни неща за обзавеждане и почти винаги постигаме консенсус  Wink

Ауууу колко си приличаме  newsm10 newsm44! И ние със съпруга ми  имаме същите хобита !!!Ами сега остава да вземем че да спретнем с вас едно белотче . С пържена риба и многооо бира , а ?  beer

# 14
  • Мнения: 2 978
Да..ходим заедно на ски! Wink

Общи условия

Активация на акаунт