Моля ви за мнение!!!

  • 2 019
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Донесоха ми едно столче тип шезлонг, трябва да дам отговор до довечера дали ще го взема, но проблема е, че и хората не знаят дали става за новородено и никъде не пише нищо за килограми. Снимах го по всички възможни начини, но дори и фирмата не е изписана на него, моля ви за мнение, може ли да слагам бебето в него - бебка е на 1 седмица.  bouquet
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2503&AlbumId=58815

# 1
  • Мнения: 8 917
Донесоха ми едно столче тип шезлонг, трябва да дам отговор до довечера дали ще го взема, но проблема е, че и хората не знаят дали става за новородено и никъде не пише нищо за килограми. Снимах го по всички възможни начини, но дори и фирмата не е изписана на него, моля ви за мнение, може ли да слагам бебето в него - бебка е на 1 седмица.  bouquet
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2503&AlbumId=58815

Не бих сложила толкова малко детенце на нищо, което не е абсолютно равно и плоско Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Тук майките го ползват още като бебетата са им новородени.Аз също опитах да сложа детето ми вътре като беше много малко, но ми се струваше, че е като кифла осморка и не го ползвах до третия месец.Педито каза, че като стане на 3м. бебето се чувства много добре в такъв стол.Сега и в Англия започнаха да пишат, че тази поза за новородено не е хубава, защото затормозява развитието на белите дробове.
 Но ти го вземи и по-късно спокойно можеш да го ползваш.Сега много майки ще кажат, че са го ползвали от началото, но аз ти казах моето мнение.

# 3
  • Мнения: 667
Не мога да ти отговоря на въпроса, но искам да ти честитя за малката госпожица - голяма сладурана - да е жива и здрава, да те радва много. Все си мислех за теб /става дума за раждането - надявам се, че този път е било по-добре/.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Не мога да ти отговоря на въпроса, но искам да ти честитя за малката госпожица - голяма сладурана - да е жива и здрава, да те радва много. Все си мислех за теб /става дума за раждането - надявам се, че този път е било по-добре/.
Благодаря ти, ще разкажа за раждането когато имам време, защото сега съм като совалка и цялото ни внимание е към принцесата  bouquet
Благодаря за бързите отговори, и на мен ми се струва малко за такъв стол, просто е много сгънат и има голяма чупка, просто не знам къде точно ще се закрепи такова малко бебе newsm78 Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 877
Вземи го, 3 месеца минават много бързо! Хеле ако го подаряват...
Аз я сложих в шезлонг на края на втория. Първите два месеца се чувстваше най-добре в порт-бебе върху леглото.

# 6
  • Мнения: 564

Здравей,

това е кошница за кола  за новородено - повечето марки имат и като допълнителна опция да се ползва като шезлонг. И тъй като на запад при превозване с кола на бебе е задължително (по закон) да се ползва такава (още от изписването) - ергономичността им е съобразена с тази на ножородено. Доколкото знам, бебето може да седи до 3-4 часа в такова столче.
Тези кощници се водят за бебета от 0 до 13 кг.
Но тъй като все пак, основната му функция е за превозване, а не за шезлонг, ти препоръчвам ако нямяте кола, да не го взимате.

# 7
Ако го използвате за кратки растояния ще ви върши чудесна работа. Но иначе за постоянно ползване ми се струва доста неудобно. Ако имате порт бебе мисля че този стол ще ви е излишен.  Hug Честита принцеса!  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 978
На мен ми бяха дали такова, но аз слагах отдолу една твърда възглавничка и след това една мека и то се изравняваше до пълно легнало.

Просто го вземи и пробвай да видиш дали може така да стане Peace
Ако не като порасне тогава Wink

# 9
  • Мнения: 3 457
ТОВА НЕ Е ЛИ КОшНИЦА?

# 10
  • Мнения: 492
Струва ми се , че не става - това е за след втори-трети месец.Но тук някоя мама пишеше, че слагала пелена, така че, да стане равно.Честита ти принцеса, да е кротичка и много да те радва!

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвах такова още от раждането на Руми (вървеше с количката), но слагах в чупката възглавничка, за да се получи легнало положение. Вършеше ми страхотна работа Peace!
Бубе, още веднъж, честита ти малка принцеса Heart Eyes! Да ти е жива и здрава Hug!

# 12
  • Мнения: 46 508
Да, това е кошница за кола за новородено  Peace

Нямам търпение да кажеш как мина  Hug
Целувки на малкото човече  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 425
Първо честито бебче!

Това е кошче за кола. Аз ползвам такова откакто ни изписаха от болницата. Тук е задължително. Не го ползвам в къщи. Ако имате кола, тогава го вземи, иначе за вкъщи е този шезлонг , става и в съвсем легнало положение.

# 14
  • Мнения: 742

Здравей,

това е кошница за кола  за новородено - повечето марки имат и като допълнителна опция да се ползва като шезлонг. И тъй като на запад при превозване с кола на бебе е задължително (по закон) да се ползва такава (още от изписването) - ергономичността им е съобразена с тази на ножородено. Доколкото знам, бебето може да седи до 3-4 часа в такова столче.
Тези кощници се водят за бебета от 0 до 13 кг.
Но тъй като все пак, основната му функция е за превозване, а не за шезлонг, ти препоръчвам ако нямяте кола, да не го взимате.
На пълно съм съгласна с това мнение!
Нашето бебе е на 2 мес. Ние също имаме такава кошница и я използвам още от 10 ден когато започнаха и коликите. Детето се чувстваше страхотно в нея и спеше много по -добре от колкото в кошарата/ може би защото се свиваше и някак и минаваше коремчето/. Сега също поставям Криска в нея, пренасям я от стая в стая.
Е, гледам да не прекалявам, но във всеки случай ми е от страхотна полза. А и сега като тръгнем на море...
Но ти решаваш.

Общи условия

Активация на акаунт