Събирам инфо за актуални цени на шпакловка и подова замазка

  • 7 209
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
у дома се очертава поредния гигантически ремонт #Cussing out и сме седнали с мъж ми да смятаме колко ще ни струва. Та интересуват ме актуални цени на шпакловка и подова замазка. КОйто знае да казва, че нашето инфо е отпреди 2 години, а нещата най вероятно са се променили Thinking
Е това е , Благодаря Ви предварително Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
На мен ми поискаха 5лв на квадрат за шпакловка, ама това е в Сопот. И материалите от мен. Видя ми се много - ние имаме стени, таван, чудесии - над 300квадрата искаме да шпакловаме.

# 2
  • Мнения: 3 861
това и на мен ми се струва множко. На апартамент 80 квадрата стените и таваните по 5 лв. на квадрат...направо не ми се смята

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Много ми се види 5 лв на квадрат. Нащия мазач ни взе по 3 лв. за измазване, а според него трябва да е по-евтина шпакловката.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
Mайстора на наше приятелско семейство им взима 5лв/кв - това включвало всичко заедно с латекса(мисля, че латекса само е от тях newsm78) . И на нас ни предстои скоро и направо незнам ooooh!

# 5
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Малко и на мен ми е старо инфото, но в Перник преди 1 година ни взеха за шпакловка 4 лв./м2, замаската пак по толкова вървеше. Латекса беше 1,50 лв./м2.
Материалите са от клиента.

Мисля, че цените все още са такива, но майсторите вече са кът! Много работа имат.

# 6
  • София
  • Мнения: 650
за гипсова шпакловка най- евтиното е 3,50лв на кв.м. за София, но понеже сега е сезона на ремонтите и майсторите имат доста работа едва ли ще намерите на тази цена свободен майстор по-рано от месец, месец и половина. Миналата седмица търсих за единия от строежите ни и почти всички ме отрязаха на тази цена, но на 4,50лв почти веднага се намира. 5лв ми се виждат множко.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Значи за 5лв и подслон майстор от Сф мога да си повикам, щото дъртото куче вярно е почти без конкуренция в селото Сопот. Пък може и да не му се занимава с мен, при все, че у нас е голям хамбар, много стена, много нещо - сума пари ще смъкне.
Ама ще взема да се науча да шпакловам и малко по малко ще да шпакловам стените аз! Цифромания!

# 8
  • Мнения: 480
Абе много са ви високи цените в София!При нас в дълбоката провинция например мъжът ми ходи да шпаклова когато почива за 2.50лв.и то някаква двойна шпакловка дето не я разбирам.
Я да взема да ви го пратя-яде всичко не е претенциозен и пие по малко бира....Освен това лепи теракот,боядисва,разбира от водни и ел инсталации,абе мултифункционален-колко пари ми е спестил от ремонти...

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Абе много са ви високи цените в София!При нас в дълбоката провинция например мъжът ми ходи да шпаклова когато почива за 2.50лв.и то някаква двойна шпакловка дето не я разбирам.
Я да взема да ви го пратя-яде всичко не е претенциозен и пие по малко бира....Освен това лепи теракот,боядисва,разбира от водни и ел инсталации,абе мултифункционален-колко пари ми е спестил от ремонти...
Тъй, тъй, а сега кажи, че и етажерки и корнизи за пердета окачва без да падат от тежеста на котка и ще ти го приберем, щото пък моя мъж е с две леви горкия (ама пак много си го обичам).

# 10
  • Мнения: 215
Варират от 2-4 лв кв.м за шпакловка в зависимост от майстора и от града.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Ако са ти прави стените и се нуждаят само от шпакловка без мазилка...ми ние си ги направихме сами. Аз грубата шпакловка, мъж ми ги доизкусури (ъглите и ръбовете и подобни кофти места).
Някява шпакловъчна маса на Серезит ползвахме, не стяга бързо, нито се напука, нито нищо

# 12
  • Мнения: 3 861
Ох, той мъж ми може да си ги направи сам тези неща, на апартамента в кото сме сега всичко сам е правил. Шпакловки, замазки, плочки, паркети, сачаци...всичко. Но вече не ще Twisted Evil . Твърди, че белите му кичури са от ремонта и този път иска някой да му го направи. Ама много пари искат тези майстори бе.
aidi4ka , 2.50 на квадрат е супер.  Защо сте чак в Нова Загораааааа??????

# 13
  • Мнения: 480
E,те едни наши приятели колко ни молят да им гостуваме в София но това лято програмата е запълнена.Иначе с удоволствие-хем гости ще караме,хем някой лев ще изкара...Ох,горкия човек как го подредих ама добре,че не чете тука ,а и майтап носи...

Общи условия

Активация на акаунт