за капсулите Phyto

  • 7 198
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Пия капсулите за коса,кожа и нокти на Phyto от 2 седмици.Мисля да продължавам да ги пия,скъпички са но мисля,че са най-ефективните,които съм пила до момента.Искам да попитам мамите,които са пили тези капсули,колко време са ги приемали и оказали ли са хубаво действие витамините върху кожата,ноктите и косата ви.   bouquet

# 1
  • Мнения: 614
Не съм ги пила, но мисля и аз да предприема мерки за косата и ноктите, затова зорко ще следя темата Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Няма ли някаква листовка с препоръчително време на употреба?Обикновено витамините от този тип се препоръчва да се пият от порядъка  от 1 до 3 мес, според степентта на косопада, т.е. дали има такъв, или се пият превантивно

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
аз ползвах шампоана им против косопад и останах изключително доволна.

# 4
  • Мнения: 357
Няма ли някаква листовка с препоръчително време на употреба?Обикновено витамините от този тип се препоръчва да се пият от порядъка  от 1 до 3 мес, според степентта на косопада, т.е. дали има такъв, или се пият превантивно

Ами аз понеже започнах да си ги купувам на бройка за по 10 дни и не ми дадоха кутииката,а на листовката нямаше превод на български и си пия по две капсулки,но незнам за какъв период трябва да ги приемам,а аптекарката не бе6е от най-любезните.

Не съм ги пила, но мисля и аз да предприема мерки за косата и ноктите, затова зорко ще следя темата Wink


Аз за сега съм доволна,след известно време пак ще пиша   bouquet

# 5
  • Мнения: 357
А и още нещо да питам тези,които са пили Phyto.Как ги приемахте-по 2 капсули на веднъж сутрин или 2 по 1 капсула сутрин и вечер.Аптекарката ми каза да ги пия както си реша,но аз мисля,че има значение как ще се приемат.Благодаря на всички,които ще ми помогнат и се надявам темата да е от помощ и на други освен на мен   bouquet

# 6
  • Мнения: 614
Я кажи колко струват???

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
А и още нещо да питам тези,които са пили Phyto.Как ги приемахте-по 2 капсули на веднъж сутрин или 2 по 1 капсула сутрин и вечер.Аптекарката ми каза да ги пия както си реша,но аз мисля,че има значение как ще се приемат.Благодаря на всички,които ще ми помогнат и се надявам темата да е от помощ и на други освен на мен   bouquet
Пият се по една сутрин и една вечер

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Я кажи колко струват???
Към 50 лв струват, доколкото си спомням Thinking

# 9
  • Мнения: 357
Струват към 55 лева за 2 месеца   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 35 817
 Peace много са хубави.
Аз съм ги пила 2х1 - 1 месец и след 5-6 месеца пак.

# 11
  • Мнения: 614
Благодаря момичета   bouquet май ще ги пробвам и аз.

# 12
  • Мнения: 177
АЗ не съм пила Phyto, но сум пила други капсули zа кожа, коса, нокти(става дума За Merz). АЗ Знам, че е хубаво да се направи един курс  от 2-3 месеца, За да се получи насиЩане в органиЗма    и да имат реЗултат. И не очаквай мигновен реЗултат, просто трябва време, както каЗах, За да се насити  органиЗма.

# 13
  • Мнения: 240
в аптеката ми казаха че се пият по 3 на ден и една опаковка е за 2 месеца

# 14
  • Мнения: 357
в аптеката ми казаха че се пият по 3 на ден и една опаковка е за 2 месеца

Това не е логично,понеже една опаковка има 120 капсули,а те са достатъчни за 2 месеца,следователно се пият по 2.А и днес се загледах в шишенцето и на него пиче по 2 на ден.

Общи условия

Активация на акаунт