Аййде и ние не искаме да ядем

  • 935
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Май влизаме в отборе на неЯДЯЩИТЕ бебето-след 90ml почва едно хилене, въртене ,сумтене-УЖАС Sad  Не ще и това е!!! За съжаление почти минахме на адап.мляко, кърмя по 2 пъти на ден или я взимам през ноща при мене в леглото, но все същата история Cry А през ноща е още по-зле-чува се само млящене, сумтене и напъване: Боже ,да няма глисти или нещо подобно не знам???? Дори не знам как да питам за глистите на английски-НЯКОЙ ДА ЗНАЕ ТЕРМИН ИЛИ КАК ДА ОБЯСНЯ, НЕ СЪМ С ТОЛКОВА МЕДИЦИНСКИ АНГЛИЙСКИ!! Направо не знам какво да правя, утре сме на преглед,но дотогава моля помогнете

# 1
  • София
  • Мнения: 6 549
Мисля, че е:
ascarides или
thread worms

и моите не винаги си изяждат дозата - а оная нощ със се смяла с глас - децата сумтят, хриптят, мляскат, един такъв звук като зловещо хилене - това след хранене, а таткото хърр-р-р-р--ка - викам си баси зооглогическата градина сме  Laughing  Laughing  Laughing  :lol

Споко сигурно нищо му няма на човека, ама ти питай все пак

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Аз пък си мисля, че си имате кърмаческа стачка. Потърси в стари теми. Минаваш изцяло на изкуствено мляко ли?

# 3
  • Мнения: 830
Глисти =най-просто и разговорно е worms , а "по-така" roundworms , или кръгъл червей , т.е. глист - поне така се изразяват американците .

# 4
  • Мнения: 3 394
И аз мисля че можем да стачкуваме защото толкова малко бебе да хване глисти -откъде??? Пък и снощи си реших проблема с нощните зоо-та: ТАТИ ПОЕ НОЩНАТА СМЯНА Stuck Out Tongue А мама хъъъъъъъъррррррр-каааааааааааааааааааааааа Blush

Общи условия

Активация на акаунт