На море с баба и дядо ???

  • 3 487
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Може да ме помислите за луда, но свекър и свекърва ми ще водят дъщеря ми на море за няколко дни. Същевременно ще отидат на свадба и то не каква - вечерна. Това ме притеснява защото детето ми надали ще може да издържи, а и много се притеснявам от пътя и водата.
Ние я водихме миналата година, и сега пак ще я водим, но някак така - без мен ...
Вие така ли сте?

# 1
  • Мнения: 4 629
Защо ще водят детето без твое съгласие където и да било?

На въпроса ти - не ние не сме така. Бабите и дядовците правят с детето това, което мъжа ми и аз им кажем

# 2
  • Мнения: 525
Те ни попитаха, но как да откажа като те много я обичат и добре се грижат за нея.
Въпроса е, че аз се притеснявам от пътя и от това какво ще прави на плажа.
Може би излишно се притеснявам, но аз съм си такава - за най-малкото нещо треперя, а и това е доста стресиращо за мен, т.е. да бъде детето ми толкова далеч от мен.

# 3
  • Мнения: 1 881
Може да ме помислите за луда, но свекър и свекърва ми ще водят дъщеря ми на море за няколко дни.

Аз не разбрах за кое да те помислим за луда...за това,че ще я пуснеш с баба и дядо, или за това, че се притеснваш от факта.

Аз бих се доверила на баба и дядо, винаги са се съобразявали с режима на детето и с нашите изисквания и представи за "добро гледане". Би ми било мъчно за детето /рядко го даваме/, но в никакъв случай не бих използвала думата притеснение, ще се радвам за емоциите, които им предстоят. За мен семейството е много важно. Тъй като живеем отделно и не я виждат често, бих се радвала на възможността да ги заобича, всички Hug

# 4
  • Мнения: 5 577
Мисля, че няма от какво да се притесняваш. Детето ще се радва много на такова голямо море.

И щом се грижат добре за нея. Пусни я, а по гсм поддържайте връзка.

Ти си почини добре.  Peace

# 5
  • Мнения: 3 034
Не се притеснявай. Когато са с детето, те ще бъдат още по-внимателни.Пътя с по-чести почивки, ще издържи, не виждам нищо страшно.Почини си и ти малко.  Ние нашата дъщеря миналата година я пратихме на море с баба и дядо за 10 дни и всички бяха много доволни. Peace
А що се отнася до сватбата - ми ние сме я водили на вечерна сватба до 1 някъде издържа, нямаше проблем. Още повече че децата обичат сватбите, тичат, танцуват, забавляват се...просто на другия ден ще спи повече. Flutter

# 6
  • Мнения: 1 680
не се притеснявай,  те ще гледат детето добре, даже по-добре от вас, защото поемат много голяма отговорност.
миналата година пуснах жорко с баба и дядо на почивка- върна се меко казано шишко, а при мама е кльоща(не че не го храня Mr. Green). Бил е на страхотен режим, чист въздух.
Така че споко...

# 7
  • Мнения: 4 629
Те ни попитаха, но как да откажа

Изборът е твой и на таткото. Не мога аз да ти кажа как да откажеш на свекърите си

# 8
  • Мнения: 2 353
  Можеш ли да им я дадеш преди това няколко пъти преди това за малко (ако ен си я давала)? За тренировка.
 

# 9
  • Мнения: 2 556
Аз бих пуснала сина ми навсякъде с баба му и дядо му. Имам им пълно доверие и грам протеснения не ме гонят.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Пусни го и не се притеснявай,мисли повече за детето - колко ще бъде щастливо от това 'приключение'.
Притесненията са ти съвсем нормални. В такива случаи винаги съм си казвала - ако не го пусна, мисля за себе си и за това аз да съм спокойна.
Че не било нахранено навреме или стояло до късно - какво от това, нищо няма да му стане - нека да изживее нещо различно, нека да е щастливо.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Напълно разбирам притесненията ти.  Ти сама казваш, 4е гледат добре детето ти. След като така си преценила отношенията им зна4и можеш да си довериш. Ще се справят! На детето наи-много да му е добре - спокойно.  Аз пуснах една подобна тема преди време
нашия проблем е по-разли4ен но може да се успокоиш като я про4етеш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108261.0

# 12
  • Мнения: 5 475
Бабите и дядовците правят с детето това, което мъжа ми и аз им кажем
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Бих си пуснала навсякъде децата с бабите и дядовците им.
 Убедена съм, че ще се грижат добре за тях(бих казала дори, че ще се стараят повече от нас).

Аз съм ходила на повече сватби с баба и дядо, отколкото с мама и татко. Имам чудесни спомени - научиха ме да играя хора и да се веселя.
Също съм ходила на почивки и с едната ми баба и с другите ми баба и дядо. Баба ми разказваше обаче, че на едната почивка съм плакала за татко(а съм била големичка вече).

# 14
  • Мнения: 7 474
Ти сама казваш, че се грижат добре за нея   Peace Ясно е, че всеки се притеснява, но ще ти мине , спокойно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт