Отговори
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Ами това ми е въпроса споделете?
Благодаря ви за отговорите предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 353
аз я храних по 5 пъти  Laughingни по някога се е случвало и по 4 пъти Hug

# 2
  • Мнения: 1 878
Ние пък от както сме се родили и си ядем на по 2-3 часа както дойде, което прави около 8 хранения  Crazy, с тая разлика, че сега имаме задължително закуска обяд следобедна и понякога вечеря - всичко останало е цокане, цокане и пак цокане  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 914
И аз си мислех да пусна такава тема скоро.
Марти се хранеше 5 пъти от 3-4 месечен, като започваме към 8 ( от 6 месечен започваме с попара) и последно към 22:30. От известно време обаче не огладнява за 3 1/2 часа, а поне за 4 часа, пък вечер от 20 до 22 часа плаче защото му се спи.  И така минахме на хранене по 4 пъти , пре з около 4 часа от 1 седмица и бебчо се чувства по-добре. Педиатърката се притеснявеа, че така остава само с едно млечно хранене, но и тя се съгласи, че иначе нямма как да ги наглася.

# 4
  • Мнения: 11 505
Когато Беба беше на 7 месеца ядеше по 5 пъти на ден.Понякога обаче толкова разтегляше времето между две хранения,че едното отпадаше и оставаше с 4.

# 5
  • Мнения: 1 288
6 пъти на ден- 2 хранения с твърда храна и 3-4 кърмения.

# 6
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Благодаря за отговорите и ние започнахме да разтегляме времето и през ден ни се падат по 4 хранения та си мислих че нещо ни са малко но бебо не ще иначе го насилвам а то така не може ......

# 7
  • Мнения: 992
ми ние за сега сме на 5 хранения, но ми се струва че почна някак си да си удължава паузите и най вероятно ще минем на 4, но както си иска беба , не мога да е тъпча

# 8
  • Мнения: 2 467
Ние пък от както сме се родили и си ядем на по 2-3 часа както дойде, което прави около 8 хранения  Crazy, с тая разлика, че сега имаме задължително закуска обяд следобедна и понякога вечеря - всичко останало е цокане, цокане и пак цокане  Mr. Green

И ние така с изключение на вечерята. Като си играе и хоп при мама да цокне 5-6 пъти и пак отива да играе.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
5 кърмения + един път пл. пюре и един път  каша/но не голямо количество/

# 10
  • Мнения: 507
5 хранения и за сега сме още така.

# 11
  • Мнения: 1 259
Ние от няколко дни сме на 4 хранения.Сам си отказа едното хранене.И без това е доста над нормите Mr. Green

# 12
  • Мнения: 239
Ние сме на 8 месеца - 5 хранения.Когато минем на 4, за да не остане 1 млечно хранене ще правя попарата или там каквото е за сутрешната закуска с АМ около 100 мл, а вечерното мляко ще стане от 200 на 240 мл.Така ще се губят само 60 мл мляко, но си мисля да си ги наваксаме като давам плодови пюрета, които са с добавка - мляко, извара, сметана - напр.на Хаме.Само не знам като се дават като междинни с тези млечни продукти в тях дали ще е добре newsm78

# 13
  • Мнения: 8 917
Ами това ми е въпроса споделете?
Благодаря ви за отговорите предварително  bouquet

4-5 пъти. Зависи Peace

# 14
  • Мнения: 4 564
то зависи по колко грама яде бебето и какво точно не само броя храниния
ние сме на 4 с поне 4 часа пауза
 8.30 ч сутрин попара ( с 3 сухара и мляко ) или каша 180гр
13ч местно или зел . пюре + жълтък 180гр
17ч кисел ( каша + пл . пюре) 180гр
21.30 мляко с плазмон 2 броя и една л. каша вътре  - 150гр
 плюс минус  20гр за грамажа
между хранинията вода не я засичам и през нощта също

Общи условия

Активация на акаунт