Как се маха забоядисано

  • 1 124
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
от черна блуза върху бял панталон?  newsm78 С белина пробвах, не стана, по гайките черното си стои и освен, че боята се разнесе и горната част на панаталона стана сива друг ефект нямаше. Помогнете със съвет ако знаете

# 1
  • Мнения: 786
Да не те "окуражавам" прекалено много, но и аз съм го имала, в момента имам и предполагам - винаги ще имам този проблем и досега не съм чувала нещо да помага.
В момента проблемът ми е с почти нов мой панталон, който за джоба ми никак не беше евтин - опитах да изкарам едни дребни тъмнички петна - така и не разбрах от какво се бяха появили - с Vanish, а сега е на белезникави ивички от Вениша. Следваща стъпка - изпиране с белина (светличък е) и предполагам съвсем ще го досъсипя, както винаги е ставало.
Уффф, кога ли ще се науча и аз да пера newsm61

# 2
  • Мнения: 215
Да не те "окуражавам" прекалено много, но и аз съм го имала, в момента имам и предполагам - винаги ще имам този проблем и досега не съм чувала нещо да помага.
В момента проблемът ми е с почти нов мой панталон, който за джоба ми никак не беше евтин - опитах да изкарам едни дребни тъмнички петна - така и не разбрах от какво се бяха появили - с Vanish, а сега е на белезникави ивички от Вениша. Следваща стъпка - изпиране с белина (светличък е) и предполагам съвсем ще го досъсипя, както винаги е ставало.
Уффф, кога ли ще се науча и аз да пера newsm61

Пробвах с Бингола, след това с един немски препарат /а те се славят с разнообразието от препарати/ и накрая вече не издържах и в разтвор от белина и вода ги натопих и двата. Този, който беше 100% памук като че ли се изпра, но другия ... Като изсъхнат ще видя резултата. Все благодаря ти за отзива   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт