Я пак за Тантра

  • 5 912
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Преди около година май пуснах такава тема, но тогава нямаше последователи  Grinning
Сега може и да има.

Провокира ме много "интересната" тема в семейния форум за симулацията и оргазма.
Та интересувате ли се повечко от това изкуство, или е достатъчно за вас да се вместите в 15-20 сек. определени от сексолозите  Grinning И може ли с лека ръка да зачеркнем нещо, което не разбираме и да го сложим в графата "лъжа"
Целта ми не е това да е поредната несериозно-спамаджийска секс тема. Дайте да си поговорим за изкуството на секса  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 753
Можеш ли с две думи да кажеш нещо повече за Тантра? Чувала съм, но нищо конкретно не си спомням...

# 2
  • Мнения: 7 837
С думи прости - течение в йогата с елементи на интимност. Обикновено се свързва с техники за достигане на сексуален екстаз.

# 3
Не го зачерквам, но не ме влече, нито йогата нито останалите мистични източни религии,течения, секти и преочее. Не са за моя нетърпелив и избухлив темперамент.

# 4
  • Мнения: 1 753
Ами... сподели опит де! Иначе аз пък съм отворена към разни новости...  Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 416
Ооо, вярвам в Тантрата, макар никога да не съм я практикувала...  Confused Имам една позната и адашка, която много сериозно се занимава от години. Събрала си е даже групика последователи.
Интересно ще ми е полезно да опозная тантрата, сигурна съм... Аз без това съм си малко деформирана и сексът често ми е досаден - може пък да се въпламеня, да прогледна и да хукна из дебрите на плътските удоволствия...  Laughing

# 6
  • Мнения: 7 837
Ал Бънди, какво да ти кажа, за мен си е изучаване и на друга гледна точка, разширяване и освобождаване на съзнанието  Grinning Има доста литература по въпроса. Лично аз не се наемам да обяснявам, или агитирам. То си е до лично желание. Удоволствието може да се добие по два начина - бързо и кратко и бавно и продължително. Това не означава, че животинското и бързо удоволствие, трябва да бъде пренебрегнано и загърбено. В него също има красота  Grinning

Вярно, че изисква време, което вече рядко можем да отделяме, но макар и по-рядко, емоцията си заслужава, дори и като използваш техники при стандартния секс.
Важно е светоусещането, което добиваш, при запознаване с материята.

Сега да не кажете пак, че не се изразявам правилно и конкретно  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 447
Не е лъжа, разбира се Simple Smile Само че за да практикуваш, освен партньор, който е на същата вълна, трябва да имаш достатъчно време и вътрешно спокойствие. Да, правила съм тантрически секс (по-скоро с елементи на тантра, не в чист вид) като студентка, с тогавашното ми гадже. Отделяхме минимум по два часа за правене на любов. За съжаление в момента нямам нито време, нито сили за това. Мъжът ми също Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 46 508
Не ме влече, 15 сек. (х 2) ми стигат, когато ми стане малко ще търся начин за повече  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 416

Кейси,
И аз да попитам....  Laughing Откога практикуваш Тантра? А и - знам, че всичко е индивидуално, но колко време подготовка и потапяне в материята е необходимо, преди да започнеш да овладяваш техниките?

# 10
  • Мнения: 7 837
Преди около 5 г. прочетохме първата книга. В началото и на двамата ни беше смешно и нелепо на моменти, но с времето се превърна в игра и удоволствие. Може би отне около година, не помня вече  newsm78
Далеч съм от мисълта, че съм много навътре в материята, защото си изисква време, а то никога не стига. Наумила съм си по-нататък да запишем и един курс.

# 11
  • Мнения: 1 416
Преди около 5 г. прочетохме първата книга. В началото и на двамата ни беше смешно и нелепо на моменти, но с времето се превърна в игра и удоволствие. Може би отне около година, не помня вече  newsm78
Далеч съм от мисълта, че съм много навътре в материята, защото си изисква време, а то никога не стига. Наумила съм си по-нататък да запишем и един курс.
Благодаря ти за отговора! Явно си отнема много време, интимност и концентрация...  Laughing
Ще ми се пробваме... И ще го направим, мисля, че ще е много красиво...   Heart Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама Кейси, кажи малко повечко за тоз тантрически секс на непросветените. Аз имам бегла представа, една бразилка в Щатите разправяше, но все пак не съм толкова наясно, а ми стана интересно...

# 13
  • Мнения: 7 837
За любознателните, тук е обяснена накратко същността и принципите.
На руски е, но е достатъчно разбираемо  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 100
На този адрес има доста неща, за тантра има на стр.12 и 13

http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0

Общи условия

Активация на акаунт