Не иска да яде кърма от шише!

  • 747
  • 16
  •   1
Отговори
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Мили мами,

имали ли сте такъв проблем? Само искам да поясня, че аз си я кърмя, обаче вече два пъти ми се налага да отсъствам и всеки път изцеждам кърма предния ден. Държа я в хладилника. После свеки я затопля на водна баня и се опитва да я нахрани с шише, ама бебка не иска да яде. Пробва с лъжичка, пак не ще.
Моля Ви, кажете ако Ви се е случвало как се справяте? Имате ли някакво предположение, защо малката не ще да яде от шише?


P.S. : Моят резервен вариант и в двата случая беше братовчедката, която я нахрани Hug

# 1
  • Мнения: 1 383
Не посочваш на каква възраст е бебето ти. По-късно трудно се научават да пият от шише. Моето бебе не пие от шише нищо освен вода, и това беше трудно да го научим. Ако сте по-големи, нека да го хранят с друго когато те няма.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
След два дена навършваме 4 месеца. Ама още от самото начало не иска нищо от шише. Пробутваме и по малко водичка с голям зор. Sad

# 3
  • Мнения: 1 737
Радвай се на незаменимостта си, докато можеш!  Hug
А реве ли от глад докато не иска от шишето? Все си мисля, че няма да умре от глад, нищо няма да и стане да пропусне 1 ядене, като се прибереш ще си навакса. Ти и оставяй винаги да има под ръка, пък като не ще шишето, да е жива и здрава!  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 591
добре дошли в отбора - ние си чакаме мама по 10 часа да се върне от работа Simple Smile ежедневно вече почти 6 месеца (беше на 2 седмици като започнах работа)

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И при нас е така - нито от шише, нито от лъжичка ... Така се принудих да е неотлъчно с мен.

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
добре дошли в отбора - ние си чакаме мама по 10 часа да се върне от работа Simple Smile ежедневно вече почти 6 месеца (беше на 2 седмици като започнах работа)

E, kak издържате толкова време гладни newsm78 Ние като сме гладни само докато си сменим памперса и вдигаме цялата къща във въздуха Crazy

# 7
  • Мнения: 2 019
иска да су4е беб4ето breastfeeding

# 8
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Ето една подобна тема. Миже да ти е полезна:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107346.0

# 9
  • Мнения: 6 206
Не е ял от шише никога, ни кърма, ни сок, нищо.
Не ми е било лесно, защото където и да съм е трябвало да спринтирам към вкъщи да храня принца.
Пропи направо от чаша. И мен ме е било много яд.

# 10
  • Мнения: 3 591
E, kak издържате толкова време гладни newsm78

ами незнам - той просто отказва да яде.  Отначало го хранехме с чашата и пиеше чат пат, Сега може да му се насила шишето само ако е заспал. И то ако го гушна в мен #Crazy
е да де, ама мен ме няма да му мириша на мляко като му давам шишето, и той просто си отказва да яде. Спи, играе и т.н. И като се прибера наваксва. Храни се предимно нощем. Спи и яде, а денем бодърства и гладува.

# 11
  • Мнения: 8 242
И ние изобщо не признаваме шишето.. Опитах се да му пробутам няколко пъти.. ама тц.. Ни лъжичка, ни шише.. От лъжичката всичко плюем, а с шишето се давим..
Само мама и това е  Blush

# 12
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233

Благодаря за линка!   bouquet Беше ми интересно да го прочета!

# 13
  • Мнения: 1 680
ами и нашата история е същата. не щеше да пие нищо от шише. Сестра ми спасяваше положението, защото племеника ми се роди 3 дни след Ева.
След 6-ти месец даваха кашички в моментите на моето отсъствие.
Това е много кофти, въпреки всичко си мисля, че трябва да се настоява...

# 14
  • Мнения: 1 878
И ние бяхме така - нищо друго освен мама, даже и чужди цици не признава  Naughty Донякъде имахме пробив с мекия накрайник тип чаша на Авент навремето  Mr. Green, но така или иначе си се радвам на неговото 100% предпочитание на мама дори сега когато се храним с лъжица е важно аз да я държа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт