Бебешко предаване по "7 дни"

  • 1 645
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Днес случайно разбрах, че по телевизия "7 дни" стартира бебешко предаване - всеки четвъртък от 15.00 часа.
Ще се редуват теми за бременни с теми за отглеждане на детето до 7 годишна възраст.

# 1
  • Мнения: 2 258
иииии супер....и без това никога не мога до хвана Биберон...

# 2
  • София
  • Мнения: 39 713
дано е хубаво, ще си наглася 7 дни, че нещо никога не ми е харесвала тази ТВ

# 3
  • Мнения: 4 358
Цитат на: AnMary_
дано е хубаво, ще си наглася 7 дни, че нещо никога не ми е харесвала тази ТВ

На мен също... просто щраках по каналите и видях една докторка с много специфичен писклив глас (не й запомних името). Виждала съм я и в други предавания, затова се заслушах. Тя ще води рубриката.
Каза, че ще има всякакви съвети - за храненето на бременната, гимнастика за бременни и майки, теми за захранване на бебета... дано някоя мама да е слушала по-внимателно и да се включи с повече инфо по темата.

# 4
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мерси за инфото Теди!  Hands Clap
Дано наистина е хубаво предаването.
Не мога да разбера защо по никоя национална телевизия няма такова предаване!? newsm78  Thinking  
За грижата и отглеждането на домашните любимци  има навсякъде а за бременните  и децата няма!  33uu  Rolling Eyes
Аз също не харесвам 7 дни, но ако предаването си струва ще го гледам. А може и то след време да отиде в някоя национална медия както стана с други предавания! Wink

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Може и да е за добро, че няма такова предаване... откакто слушах прехвалената акушерка Диди Димова какви съвети от преди 30 години дава за захранването и слагането на гърне на бебето дава... То по-хубаво да ги няма, че да четат книжки майките, иначе - по телевизията казаха, че от 40-ия ден трябва да се захрани бебето, за да може на 8 месеца да маа пържоли, и обезателно на гърне от 6 месец, да свиква!...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 258
Цитат на: tedi_b
Цитат на: AnMary_
дано е хубаво, ще си наглася 7 дни, че нещо никога не ми е харесвала тази ТВ

На мен също... просто щраках по каналите и видях една докторка с много специфичен писклив глас (не й запомних името). Виждала съм я и в други предавания, затова се заслушах. Тя ще води рубриката.
Каза, че ще има всякакви съвети - за храненето на бременната, гимнастика за бременни и майки, теми за захранване на бебета... дано някоя мама да е слушала по-внимателно и да се включи с повече инфо по темата.


Да не е Донка Димова....

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Мисля, че е същата, за по-благозвучно се нарича "Диди". Води курсове за бременни в София, ама като чета и слушам на какво ги учи, мерси...

# 8
  • Мнения: 4 358
Цитат на: boo
Мисля, че е същата, за по-благозвучно се нарича "Диди". Води курсове за бременни в София, ама като чета и слушам на какво ги учи, мерси...

Какъв майтап... сигурно е същата... с изрусена коса и очила?

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Да, ако не се лъжа...  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 358
Цитат на: boo
Да, ако не се лъжа...  Rolling Eyes

Много неприятно... тъкмо реших, че най-после ще има хубаво предаване за бременността и майчинството.
Всъщност от подобни рубрики винаги могат да се научат и полезни неща, важното е да се влага мисъл, а не да се следи всичко буква по буква.

# 11
  • Мнения: 2 258
Аз ходех при нея на училище.Въпреки ,че е малко дразнеща с маниерите  и говора си,е много ерудирана и има какво да се научи от нея.Много съм доволна.

# 12
  • Мнения: 2 258
Цитат на: boo
Може и да е за добро, че няма такова предаване... откакто слушах прехвалената акушерка Диди Димова какви съвети от преди 30 години дава за захранването и слагането на гърне на бебето дава... То по-хубаво да ги няма, че да четат книжки майките, иначе - по телевизията казаха, че от 40-ия ден трябва да се захрани бебето, за да може на 8 месеца да маа пържоли, и обезателно на гърне от 6 месец, да свиква!...  Rolling Eyes[/quot


Тя също е против ранното захранване....Учудвам се,щото на мен ми даваше други съвети...newsm12

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Същата Диди Димова води рубрики в предаването за бебета "Биберон" по "Скат", не ми се струва, че съветите й са лоши, даже напротив... Wink

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Сайонара, не знам - това каза по "Бъдете здрави" по Бтв преди няколко месеца. Захранване от 40 ден сок, от 2 месец плодово пюре, от 3 - зеленчуково, на 5-6 попара и на 7-8 е готово за кухня.
На гърне - от 6.
И да има друго мнение, го е скрила старателно и говори стандартните неща...

Общи условия

Активация на акаунт