Кога отписвате даден човек?

  • 7 024
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Кога отписвате от живота си даден човек (Без значение дали той е съпруг, любовник, приятел, колега)...Кога настъпва момента на тегленето на финалната черта. Колко време след първото разочарование...Дни, седмици, месеци, години, в другия живот?
Кога за вас става нетърпимо размотаването му около вас?
Когато думите и делата му тотално се разминат?
Когато връзката ви стане тегава откъм форма, или/и съдържание?
Когато забележите, че сте строени на опашка за благоволението му заедно с масовката ?
Когато ви писне да се храните с трохи и да ви напояват капково, а сте нацепена жадна земя?
Друго...?
Винаги има едно или няколко "зависи" ,но все пак докъде стига търпението ви...Кога започва революцията?Къде е границата, от която повече не искате да имате нищо общо с дадено лице?

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Когато спре да проявява интерес към мене.

# 2
  • Мнения: 2 495
Когато спре да проявява интерес към мене.
newsm10 или обратното-когато аз спра да се интересувам от този човек

# 3
  • Мнения: 1 052
Когато човек спре да се самосъжалява и се научи на малко самоуважение. Тогава! А до този момент, ще търпи всичките изброени от теб неща,  с тайната надежда нещо да се случи, нещо да се промени.

# 4
  • Мнения: 25 571
Когато ме предаде. Веднага.
Но никога не съм чакала нечие благоволение, още по-малко пък да съм "в масовката".

# 5
  • Мнения: 817
Когато спре да проявява интерес към мене.
newsm10 или обратното-когато аз спра да се интересувам от този човек
Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
В момента в който ме излъже, окраде , предаде и т.н. Не прощавам и не искам да прощавам. Уважение се печели трудно , но се губи за един миг. Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 298
Когато усетя, че вървя по наклонената плоскост (колкото и банално да звучи), и че някой друг ми живее живота. Никой не може да определя живота ми и да се разпорежда с него.
Когато засегнат гордостта ми непростимо.
Когато ме предадат, докато ме гледат в очите, а после може би се радват на триумфа си.
Когато на някого очевидно не му пука дали съм жива или умряла.
Когато някой започне да се забавлява, като ме измъчва.
Обикновено давам повече от един шанс на хората, но щом "отпиша", не вписвам пак.

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
когато се издъни, нямам време да се занимавам с разни каузи, животът е кратък, хубавите моменти - ценни

# 9
  • Мнения: 5 577
Когато ме предаде, или се присмее на сериозен мой проблем.

Също така преди 3 месеца прекъснах връзката с мой много добър приятел и колега, който 4 години ми помага много. Постепенно стана крив, няколко пъти реагира неадекватно.
Чашата преля като на рожденния си ден не покани само мен, от всички колеги. Това ми паказа ясно какво иска той, аз повече не го потърсих и му показах, че съм разбрала.

# 10
  • Мнения: 377
В момента в който ме излъже, окраде , предаде и т.н. Не прощавам и не искам да прощавам. Уважение се печели трудно , но се губи за един миг. Sad

Абсолютно, но не бих казала, че го "зачерквам". Не съм конфликтна личност и обикновено не си правя труда да обяснявам на някой защо и как ме е разочаровал, просто свеждам отношенията си със съответната личност до възможния минимум.  Naughty

# 11
  • Мнения: 5 622

 Ако се осере, веднага го отписвам. Ако се извини, приемам извинението, но вече имам едно на ум  Wink

# 12
  • Мнения: 1 462
Кога отписвате от живота си даден човек (Без значение дали той е съпруг, любовник, приятел, колега)
Има много голямо значение дали е съпруг, любовник, приятел или колега, освен това има значение дали имате общи деца.  Също така има значение какво търпиш - лошо отношение поради небрежност, глупост, т.е. неволно ИЛИ умишлено (съзнателно или не) подиграване.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В това отношение съм много разтеглива.........и издръжлива.........но мисля, че веднага се отказвам от човека, когато осъзная, че вече ми е скучен........има такъв момент.....точно преди края на всяка връзка

# 14
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Не отрязвам никого - ако ме наранят просто се отдръпвам, а когато този човек ме помоли за помощ - помагам ако мога. Това е! Такава съм, но така се чувствам добре, макар понякога да съм разочарована от хора, на които съм държала, но ако постъпя зле с тях после ми тежи.Според мен не греша. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт