Някой знае ли да се дава квартира във Варна?

  • 1 484
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 178
Рано-рано сутринта хазайката се обади и каза,че вдига наема /почти двойно/.Не можем да си позволим такъв разход за мухлясала гарсониера в Левски.
Търсим квартира до 200-230 лв. по възможност в широк център, че работата на мъжа е до 4-5 сутринта и много дебело идва таксито до кварталите. Tired
Ако някой има информация, моля да пише. Praynig
Мисля си и за вариант агенция, плаща се еднократно комисионна, но поне си избираш район и таван на наема и хората ти търсят.
Лошото е,че във Варна в момента няма свободни квартири! Има много сезонно работещи и се опасявам,че ще ни е много трудно да намерим каквото и да било.
Помагайте!  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 425
Не искам да те разочаровам, но и аз от известно време търся, но нещо не откривам по ниско от 300-350 лв. Тия хора направо са полудели, а какви гробници дават за тия пари - не е истина.  Cry Embarassed

# 2
  • Мнения: 5 622

 Верно ли наемите са толкова високи?  Shocked

Да купувам тогава апартаментче и да го давам под наем..баси  Shocked

Само дето и квартиранти да имаш не е работа...ще ти разбият жилището за нула време. То Българите имат такъв манталитет, че като не е тяхно, не пазят  Stop


Дано си намерите квартира  Peace

# 3
  • Мнения: 1 425

 Верно ли наемите са толкова високи?  Shocked

Да купувам тогава апартаментче и да го давам под наем..баси  Shocked

Само дето и квартиранти да имаш не е работа...ще ти разбият жилището за нула време. То Българите имат такъв манталитет, че като не е тяхно, не пазят  Stop


Дано си намерите квартира  Peace
За съжаление си права Бубе, че българите не пазят. Но в момента цените наистина са убийствени.
Ходих в един апартамент за 220 евро и си мислех, че ще е супер. Лелеле ако знаете какво видях: апартамента е двустаен панел, навсякъде стените са облепени с корк, който мирише ужасно, имаше някакво обзавеждане от времето на баба ми, а не беше чистено можеби от години.... #Crazy Мястото ми беше удобно и попитах собственика, дали евентуално мога да направя ремонт, защото чакаме бебе, отговора беше: Може, но за ваша сметка и няма да ми махате корка  Sick УЖАС!!!!! Плюх си на петите и избягах...

# 4
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Побут-побут...

# 5
  • Мнения: 2 178
cvete_m, ти ме уби направо! А аз все вярвам в доброто у човека и че може някой да поиска да повери имота си на отговорни хора, които ще го стопанисват като свой. Tired Явно приоритет е високия наем, а не хората на които отдават жилището....А едно време чувах неща от сорта- по-добре да го дам на познати,че ги знам и ще пазят, па макар и на по-нисък наем.
А колко пък има дето не си плащат сметките,рушат и се изнасят..../как спят спокойно не знам/.
Хора, не разбирам моите хазаи-не съм закъснявала с наема, сметките винаги съм плащала до 20-то число, ама явно алчността е голяма работа...
Не е честно!
Ееех, рентиер да си на тези времена!  Confused

# 6
  • Мнения: 5 622

 Момичета, сега говорих с мъжа ми и той ми каза, че негов колега, който е живял в двустаен апартамент до сега под наем, ще го освобождава до 2 месеца и ако до тогава не сте си намерили нещо, може да се възползвате от офертата. Наемът не се бил променял от години, от както човекът живеел там и бил 140 лв. Става дума за  апартамент в Младост.

# 7
  • Мнения: 2 178
Буба, давай координати на лични.  Party
За такъв наем съм съгласна за Младост.

# 8
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Брат ми освобождава квартирата си до края на месеца. На Подвис е апартамента, хол, кухня и баня, 270 лв е наема, множко са и е тесничко.

И наистина тия хора не са наред с тия наеми, като средните заплати са по 300 - 400 лева как да ги дадеш за наем, ами за другите разходи, не ми се  мисли направо

# 9
  • Мнения: 508
perla написа:
Дьщеря ми е на квартира вьв Варна, но ха3яйката, решава да вдигне наема от днес от 100 на 150 лева :twisted:3а някаква си долна и ми3ерна стаичка в центьра. Не мога да се ра3правям вече с оглупели бабки които искат да печелят на чужд грьб. Втора година е студенка в града. Много ви моля ако някой 3нае 3а що годе добра по об3авеждане и цена стая или боксониера в центьра, да даде малко инфо, ще сьм ви много благодарна.
А ако темата ми не е 3а тук няма да се обидя, ако модераторите я и3трият.

БУБА написа:

Доста грубо   

Понеже си от другата страна на нещата, говориш така. Но не можеш да виниш "бабките". Все пак всеки си гледа интереса и не е длъжен да бъде благотворително дружество 

БУБА,само не 3ная тогава,3ащо така ми отговори newsm78, а тук каква си добра.
Продьлжаваме да тьрсим.

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 19:19 от perla

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Най-гадно е лятото да си търсиш квартира - заради туристическия сезон търсенето е голямо, а предлагането малко.  ooooh!

И аз съм на квартира и знам що е то. В нищо не си сигурен, нищо че имаш договор, всичко е в полза на хазяина.

Успех на всички търсещи!  Wink

# 11
  • Мнения: 2 178
На някой не му ли идва идея за квартира? Вече съм съгласна и на стая от апартамент с хазаи. Praynig
Нещата са зле...

# 12
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Виж обявите тук, ако ги следиш редовно все ще излезе нещо подходящо успех  newsm10

http://www.pozvanete.bg

# 13
Ami az sa6to sam ot Varna i jeveq na kvartira!4akme bebe i xazaikata nikaza da napusnem kvartirata. Naemite sa jestoki a i sezona ne e podxodia6t.Neznam dali ste namerili kvartira,no ako iska6 mi pi6i na mishell@abv.bg i mojem da pomislim za  ne6to!Za sega 4ao

# 14
  • Мнения: 2 178
Виж обявите тук, ако ги следиш редовно все ще излезе нещо подходящо успех  newsm10

http://www.pozvanete.bg
В сайта излизат с един ден закъснение и няма особен смисъл.Все пак ги гледам всеки ден....


Мишелче, писах ти мейл.Дано да измислим нещо.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт