има ли судоку - манияци?

  • 3 459
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Обожавам да решавам судоку.Като имам време-не пропускам.Вие харесвате ли го?

# 1
  • Мнения: 1 492
Да, но вече ми отмина, по едно време решавах всичко което намирах онлайн или на вестник.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Обожавам го Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 5 539
Някои много ми се опъват Rolling Eyes Не знам дали няма специални техники за решаване на судоку, както едно време имаше техника как да подредиш кубчето на Рубик Wink

# 4
  • Мнения: 333
Страхотно развива мозъка. Направо го скъсвам, но откакто научих мъжо да го решава той стана по-голям майстор и за мен вече не остава, всичко той решава.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
правя го да си разтоваря мозъка, машинално и без мислене-судоку не го изисква, просто прилагаш правила и изключваш възможности, но обичам цифри и така

# 6
  • Мнения: 18
Незнам дали съм маниак... само ще кажа че си свалих игра за тел... СУДОКУ..... от страницата на Глобул.
Реших всички книжки, които бях намерила.....
Определено тренира доста логическото мислене.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 003
Аз също съм маниячка, но нещо напоследък няма време. Разпечатвам си от: http://websudoku.com, evil ниво Twisted Evil. Някои ги решавам с дни.

# 8
  • Мнения: 412
правя го да си разтоваря мозъка, машинално и без мислене-судоку не го изисква, просто прилагаш правила и изключваш възможности, но обичам цифри и така

 Peace и аз така...преди това ми изтичаха очите по scrabble blast, сега пък намерих някакво судоку и с букви  Joy

# 9
  • Мнения: 4 358
Аз  Laughing
Напоследък обаче съм се запалила по друга логическа игра - ето я  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 352
Мда, и аз обичам. Не мога да кажа, че съм манияк, но имам ли свободно време - решавам с удоволствие.

# 11
  • в стаята
  • Мнения: 469
И аз обичам много! Когато имам време решавам особено когато съм на плаж. Grinning

# 12
  • Мнения: 300
Сега съм се запалила по варианта 16Х16, има ги в някои книжки за Судоку. Доста си блъскам главата над тях.

# 13
  • Мнения: 1 288
и аз в редиците. само че нямам време да решавам  Sad но обичам като започна, да решавам на спокойствие, не само да притичвам за нещо.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 246
Чак маниак не съм. Всъщност досега само веднъж съм опитвала (случайно в една притурка към вестник) и седях до посреднощите от инат да го реша.  Crazy Жалко, че вече хич пък нямам такова време.

Общи условия

Активация на акаунт