Да давам ли лекарства?

  • 816
  • 10
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
малкия е с Розеола и доктора изписа противоалергичен препарат и калции...не съм обедена дали да му ги давам!Опит и мнения няма да са ми излишни  Hug

# 1
  • Мнения: 262
какво е РОзеола

# 2
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
6-та шарка

# 3
  • Мнения: 220
Такова чудо като розеола няма , не съществува- какви са тези измислици #Crazy

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Такова чудо като розеола няма , не съществува- какви са тези измислици #Crazy

ти лекар ли се,мила?и ако е така ти каква диагноза поставяш?

# 5
  • София
  • Мнения: 13 204
Такова чудо като розеола няма , не съществува- какви са тези измислици #Crazy

Хммм, тази "измислица" още добрия, стар д-р Спок я е описал.... демек не е нещо ново...

Розеола. Истинското име на това заболяване е екзантема субитум, но по-лесно е да се нарича "розеола", съкратено от "розеола инфантум". Това е една по-малко известна заразна болест. Обикновено тя се среща при деца във възрастта между 1 и 3 години и много рядко по-късно.
.............


Човек преди да е толкоз категоричен търси по разни източници... за да не се излага напразно... Wink

# 6
  • във фурната
  • Мнения: 596
Противоалергичния препарат,както и калция,който също има противоалергично действие,ще подействат в/у симптомите-сърбеж,оток,възпаление.Аз бих ги давала Peace

# 7
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Противоалергичния препарат,както и калция,който също има противоалергично действие,ще подействат в/у симптомите-сърбеж,оток,възпаление.Аз бих ги давала Peace

благодаря ти!

# 8
  • Мнения: 1 237
Такова чудо като розеола няма , не съществува- какви са тези измислици #Crazy

Прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=79431.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110703.0

# 9
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Абе как се изказва така мнение , че няма такава болест... #Cussing out

Точно сега и малката ми пипна розеола и нашата отлична педиатърка я предсказа още вчера, когато внезапно, след като вече я бях водила на преглед в петък с немного висока Т и точици по дъгите на гърлото, вчера вдигна през нощта 39.5С , направо изгора... като се обадих на лекарката, каза да слудя за обрив- еи ето ти го днес- с типична клинична картина , а същият цитат на Спок четох току- що.

Няма що, смело изказване....

# 10
  • Мнения: 14 133
Довери се на доктора!!!

Общи условия

Активация на акаунт