пак помагайте моля!-нокти,които се белят!

  • 2 656
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
ох,писна ми вече!спряха да ми се чупят ноктите,станаха твърди,сега обаче за белят.бях ги пуснала по дълги и се гичинях да ходя на маникюрист,но.....уви. Stop
най тънкия горен слой се обели(е не целия само от части)и ноктите станаха едни слаби,тънки и меки  Cry
предполагам че е от дихидратация,но ползвам редовно крем.а възможно ли е да е от ацетона в лакочистителя???напоследък доста ползвам лакочистител Thinking
моля ви за пореден път да ми помогнете,какво да правя???????????????  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 35 819
Липса на витамини.
Влез в накой сайт за витамини и където пише, че  витамина е за коса, кожа и нокти - купуваш и пиеш.
Ще се оправят за 4 -5 месеца.
Трябват обаче по-високи дози.
Мерц напр. е много слаб за тази цел.

# 2
  • Мнения: 661
Единият вариант са витамините. Другият е аблсамът за здрави нокти на BioTrade. В една от темите доста го хвалят и аз си го купих. Ефект действително има и то още след първите втривания.
Заздравителите за нокти не вършат никаква работа! Купувала съм какви ли не, но ефект никакъв.
Пробвай балсамчето. Цената му е 3,60лв.
- това е!  newsm10

# 3
  • Мнения: 91
 newsm78 Не разпитвай и не чакай,а отиди в хотел Диана1 или си запиши час на 0886 91 65 17 да знаеш,че ще забравиш за винаги за проблемите си с ноктите.Това е за  специалист по медицински маникюр и педикюр, а там има точно такъв.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Е, аз ще предложа един друг метод - мазане с йод. Почистваш ги от лака, изплакваш ги с вода и ги намазваш с едно тампонче, напоено с йод. Стават кафяви, но за около 12 часа си възвръщат цвета. Затова може да ги намажеш вечерта, а сутринта няма да има проблеми с цвета им.

# 5
  • Мнения: 357
Единият вариант са витамините. Другият е аблсамът за здрави нокти на BioTrade. В една от темите доста го хвалят и аз си го купих. Ефект действително има и то още след първите втривания.
Заздравителите за нокти не вършат никаква работа! Купувала съм какви ли не, но ефект никакъв.
Пробвай балсамчето. Цената му е 3,60лв.
- това е!  newsm10
Е, аз ще предложа един друг метод - мазане с йод. Почистваш ги от лака, изплакваш ги с вода и ги намазваш с едно тампонче, напоено с йод. Стават кафяви, но за около 12 часа си възвръщат цвета. Затова може да ги намажеш вечерта, а сутринта няма да има проблеми с цвета им.

Тези варианти са добри.Също така аз бих ти препоръчала и масло за нокти на Стар Нейлз.Много е хубаво!Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 46 438
Скоро и аз пусках такава тема, ако искаш прочети съветите вътре  Hug
Ето е: Белят ми се ноктите. На какво беше липса това?

Аз се оправих с това кремче, само с 2-3 мазания  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 35 819
Е, аз ще предложа един друг метод - мазане с йод. Почистваш ги от лака, изплакваш ги с вода и ги намазваш с едно тампонче, напоено с йод. Стават кафяви, но за около 12 часа си възвръщат цвета. Затова може да ги намажеш вечерта, а сутринта няма да има проблеми с цвета им.

Само да вметна, че йода е по-скоро за заздравяване на ноктите - стават по-твърди.
Ако трябва да премахнеш оранжевият цвят - използваш лимонов сок.
Моите са твърди и след като ги мазах преди години се втвърдиха дотолкова ,че вече не се угъваха и направо се чупеха / което също не е добре/

# 8
  • Мнения: 521
витамини категорично-не.пила съм,месрси повече неща.но вижте за това балсамче смятам да го пробвам.чувам само добри отзиви.да знае някой във Варна къде го има???

блгодаря на всички.

# 9
  • Мнения: 357
newsm78 Не разпитвай и не чакай,а отиди в хотел Диана1 или си запиши час на 0886 91 65 17 да знаеш,че ще забравиш за винаги за проблемите си с ноктите.Това е за  специалист по медицински маникюр и педикюр, а там има точно такъв.

Не се заяждам,ама ти все едно си рекламно лице!И в една друга тема съвсем случайно единственото решение на проблема на мамите,който са поставили проблемите си свързани с маникюра и педикюра си във форума според теб е това да си запишат час на тел 0886 91 65 17 при специалист по медицински маникюр и педикюр.Няма да се учудя,ако този специалист си ти!

# 10
Az lichno bih ti preporuchala da si kupish produkta na OPI koito e za belene na noktite. Az lichno sum polzvala vtvurditelia na tazi firma , blagodarenie na koito spriaha da mi se chupiat noktite .

# 11
  • Мнения: 295
Във Варна балсамчето го има във всички по-заредени аптеки.Моето го взех от Марешки.

# 12
  • Мнения: 521
оу супер.дано го има в марешки.мерси пак на всички отзовали се.

# 13
  • Мнения: 794
А в София продуктите на "Биотерйд" къде ?

Кои аптеки?

# 14
  • Мнения: 46 438
А в София, къде ?

Кои аптеки?

Аз го взех от Люлин, ако си в района ще ти кажа от коя аптека.
Иначе би трябвало да го има във всяка, ако го няма, помоли да ти го поръчат, не се оскъпява  Peace

Общи условия

Активация на акаунт