Желаещи да отслабват

  • 1 956
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 949
От днес почвам безвъглехидратната диета.Желаещи да отслабват с мен?

# 1
  • Мнения: 18
ЪЪЪ, аз  Embarassed
Ти много ли имаш да сваляш? Аз много ...
Кога ще отчитаме резултатите?

# 2
  • Мнения: 26
Присъединявам се .Аз също съм с много кг.,които е крайно време да разкарам.

# 3
  • Мнения: 220
Аз също ще се присъединя към вас- макар, че съм слабоволеви човек

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
ам..аз искам да смъкна няколко килца..другото да стегна..ама..и аз ще се присъединя към вас .. ако ме искате  Praynig    Simple Smile
само че аз точно четох темата за калориите..как ги изчисляват..мисля така да опитам Simple Smile просто да се ограничавм повечко
предлагам всеки да излага резултатите които е постигнал....и без шмекерии  Outta Joint
успех на всички Simple Smile

# 5
В какво се състои режимът ти?

# 6
  • Мнения: 125
И аz се присъединявам Simple Smile.Свалих доста,остават ми 7-8 кг.От вчера съм на диетата на Скарсдейл.Надявам се с нея да преборя 3-4 килца.Правя и коремни преси че имам едно гадно Шкембенце,ама неЩо ме мърzи zа неЩо повече.Наблягам на раzходките с децата...и така.

# 7
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
 PeaceУспех!!

# 8
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен.Аз съм на Японското чудо,но тя е почти като НВД и затова ще се запиша към вашата групичка. Hug
Успехи на всички Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 311
Само за да Ви стимулирам допълнително  Sunglasses - моя позната отслабна с НВД около 20-25 кг. за има-няма три месеца. Когато я видях, не можах да повярвам на очите си  #Crazy Тя никога не е била слабичка, така че това беше сериозно предизвикателство за нея. Сега вече съм убедена, че с воля всичко се решава. Успех на всички! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 956
Ако се надъхваме повечко и се "надзираваме" се включвам и аз,защото нито една диета до сега не съм я докарала до край,да не кажа,че повече от 4-5 дни строга диета не можах да спазя  Embarassed

# 11
  • Мнения: 311
евридика, като гледам колко кг. си загубила, ти сама по себе си си страшен стимул за отслабващите.  Mr. Green Браво на теб!  bouquet

# 12
Здравейте и от мен.Аз съм на Японското чудо,но тя е почти като НВД и затова ще се запиша към вашата групичка. Hug
Успехи на всички Heart Eyes

здравейте и аз като Boby  от днес съм на японско чудо. успех на всички newsm10

# 13
  • Мнения: 4 806
Момичета, и аз съм тук, но нека се разберем, какво ще разбираме под НВД Simple Smile

ВМНВД или само НВД

Това вариантът на Рене Зелеуегър (не съм сигурна как се пише, моля да ме извините) или ???

# 14
  • Мнения: 2 956
евридика, като гледам колко кг. си загубила, ти сама по себе си си страшен стимул за отслабващите.  Mr. Green Браво на теб!  bouquet

Мерси  Wink дано е така,ама мен ме притесняват тия 10-те дето си седят вече .......... време  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт