Хайде да се посмеем - и бившите били хора, а?

  • 4 307
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 477
Хайде сега да ви разсмея малко. Обикновено тук дружно плюем по бившите, понеже те са си видни пръдльовци и мрънди, дет прават адски простотии! Обаче, сега ще ви потреса ли яко, ако ви кажа, че с БНД сме го докарали до почти приятелски и взаимопомощнически отношения? То и аз съм в потрес, такава помощ, такова тичане от страна на БНД покрай новото жилище, което ремонтирам, че не е истина! И тези дни съм се замислила, че всъщност така ми е адски гот - има някой, дет помага, кога трябва да се носи, ама не е нужно да правиш ежедневните компромиси от живеенето с някой!
Нееее, никой да не си и помисля, че БНД има намеци да ми се натриса обратно в къщата. Naughty Naughty Naughty
Е, казах си това, дет ми се моткаше в главата последния месец и ме караше да си хиля! Хайде, ако има още мами като мен - похвалете бившите  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy щото те по-често са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Morgana, браво на вашия бивш.

Аз моя за съжаление не мога да го похваля  Sick Той последно време /включително днес/ такива ги върши и говори, че ако детенце не питаше за него...Извинявай - няма да развалям темата ти.

Ааааааа сетих се - бившия ми полива 3-те китки, които още не съм взела от стария апартамент. Не ми се ходи до там, но той твърди, че животът им не е лесен, но са живи. И всеки път като идва да види Дариа го карам да хвърли боклука Simple Smile Ех... кой като мен.

# 2
  • Мнения: 1 860
 Хайде и аз ще се осмеля и ще го похваля. Оня ден му се обадих за първи път да свърши нешо наистина важно и взе че го направи - без да обърка или да пита 10 пъти как. ooooh! Да му се ненадява човек  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 4 493
Много, много мислих  Rolling Eyes- вярвайте ми беше ми много трудно да се сетя за нещо позитивно в поведението на бившият ми към мен Sick - е не се сетих, но се сетих нещо хубаво което направи преди коледа за детето. Дойде взе ни двете и ходих ме до един магазин в който детето си беше харесало коледен подарък - КОЛЕЛО и за наше най-голямо учудване  / и двете бяхме смаяни/ ТОЙ ГО КУПИ. След това ходих ме на пицария и ГОВОРИХ МЕ БЕЗ ДА СЕ КАРАМЕ. 
 newsm78 Сега се сещам, че всъщност тагава ни обесняваше как се е променил и ако сега се съберем - всичко щяло да бъде различно и т.н. -бля бля бля

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Пуснах темата единствено с цел разведряване и провокиране на позитивното мислене....щото ако трябва да се оплаквам, тоооо пак има гафове от страна на БНД и то пресни пресни.....Ама хубаво е, че има тук там и от време на време някоя и друга похвална постъпка на БНД Peace Peace Peace Дано да се случват по-често, та малко поне да ни се улесни живота!
Хайде весело и слънево лято  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 394
а дано все повече такива работливи и услужливи бивши Simple Smile

# 6
  • Мнения: 357
Да ви завиди човек за тези бивши мъже!  Laughing
Дай боже всеки му такъв БНД!  Wink
Моя бившия не се вписва в тази тема, затова няма да го коментирам. Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Хи, хи, хи.....това беше вчера....днес отново искам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out за БНД!!!! То явно "добрите дела" са свързани с фазите на...луната. И бързо преминават! Wink

# 8
  • Мнения: X
Ама те ваште бивши идват да си виждат децата ли???  Shocked Shocked Shocked е те тук ме изненадAхтe

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 08:56 от Анонимен

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
Да похваля моя бивш:

Днес в Била ми откраднаха всички пари, ама всички до шушка, щото аз съм много разпиляна и ги държа из чантата, по джобовете си и къде ли не, но точно няколко часа по-рано бях взела парите за месеца и всех, че си ги наредих прилежно... и ми ги открадна.

И се обадих на бившия и той дойде, даде ми пари, занимава се с Дариа докато аз пиех водка с кола и оплаквах нерадостаната си съдба и слушах упреците на всички, че толкова пари не се носят.

Че даже ме и прегърна - бившия - каза: "Ще се оправим." Та явно и той може да се държи човешки, за което си откритие трябва да благодаря на три бели-руси девойки, който ми задигнаха чантата...

# 10
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Уф, Isa, нямам думи направо (за случката)...  Tired  spoko

Което ме подсеща, че и аз съм точно същата - разхвърляна до немай къде и в момента, в който реша да се правя на малко по подредена започват да стават всякакви простотии. Май човек не трябва да изневерява на навиците си newsm78

# 11
  • Мнения: 4 458
ISA, mnogo sajelyavam za sluchiloto se no tova may e otklyuchilo choveshkoto v bivshiya

Po temata za sajelenie ne moga da se setya nishto polojitelno.
Moje bi tova che za poreden pat mi kaza maynata ti gleday si rabotata ne me interesuvate moga da go pogledna i pozitivno - nyama da me tormozi veche ili pone dokato ne vleze v druga faza ha-ha-ha Grinning Mr. Green

# 12
  • Мнения: 332
радвам се че вашите бивши са свършили нещо смислено  bouquet
Аз немога да се похваля с нищо друго освен това-след развода /1.5 месец/ се държи като първа приятелка,обеснява ми какво прави,колко много работа имал,как имал проблеми ....т.н.т. и ми се глези по телефона ,мазни се ..ужасен е и аз играя същия цирк/без да споделям за нас/просто му говоря със същия "мил" тон.И в същото време го хващам в 100 лъжи за времето когато е с детето.Ама той е толкова нагъл че не му пука.
Е SORRy,ама това не ми е нормално.но навлизам в друга тема.както и да е.Това е. newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 461
Оказва се, че "моят" бивш е най-нормален.
Разделени сме от 2 години и половина и никога не сме имали проблеми. Винаги ми помага. Останахме си добри приятели, в най-чистия смисъл на думата. Дори понякога празнуваме заедно празници. Поне 3 дни в седмицата детето е при него. Останалото време е при мен. И двамата отглеждаме дъщеря си. Винаги се включва в купуване на дрехи, лекарства, освен месечната издръжка, която дава. Дори ми дава повече от колкото тази определена от държавата.
Радвам се, че си е намерил жена, която гледа дъщеря ми /когато е при тях/ както собственото си дете. Дори с нея се виждаме и си помагаме, когато има нужда. Въобще сме в прекрасни отношения. По-добри отколкото като живеехме заедно.
Най-важното е, че детето се чувства добре. Не му липсва нито баща, нито майка.

# 14
  • Мнения: 4 458
Оказва се, че "моят" бивш е най-нормален.
Разделени сме от 2 години и половина и никога не сме имали проблеми. Винаги ми помага. Останахме си добри приятели, в най-чистия смисъл на думата. Дори понякога празнуваме заедно празници. Поне 3 дни в седмицата детето е при него. Останалото време е при мен. И двамата отглеждаме дъщеря си. Винаги се включва в купуване на дрехи, лекарства, освен месечната издръжка, която дава. Дори ми дава повече от колкото тази определена от държавата.
Радвам се, че си е намерил жена, която гледа дъщеря ми /когато е при тях/ както собственото си дете. Дори с нея се виждаме и си помагаме, когато има нужда. Въобще сме в прекрасни отношения. По-добри отколкото като живеехме заедно.
Най-важното е, че детето се чувства добре. Не му липсва нито баща, нито майка.



Бреййййййй......... ти да видиш...... чак ти завидях...... Какви хора имало само..... newsm78

Пу-пу да не ти е на уроки и да продължава все по този начин!

Де тоя късмет и при нас (обобщавам всички злощастни мами от форума).  Confused

Общи условия

Активация на акаунт