Кога вдигнахте облегалката на коликата?

  • 657
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Ами това ми е въпроса. Моят бебо е на 3 и малко месеца и педито казва, че може, пък разни други мами казват "НЕ!". Аз от 3 дни го возя в лятна количка, на която най-легналото положение на облегалката е на около 15 градуса, т.е. не е напълно легнало.

Какво да правя?

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз от средата на миналия месец го возя в не напълно легнало положение.Много му е добре даже,че може и да позяпва.Мисля,че няма проблем да се возите така.

# 2
  • Мнения: 2 381
Когато Паолина навърши 5,5 месеца бяхме при ортопеда и той ни даде зелена светлина.Преди това съм я слагала, но за малко.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И аз започнах в средата на петия месец,но беше зима и се пазехме от студа по-рано.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 823
Края на 4,началото на 5-я вдигнах облегалката.

# 5
  • Мнения: 425
Средата на 5-я месец.

# 6
  • Мнения: 683
Около 5-6 м, защото тогава излизахме с количка /роди се в началото на зимата/, но в къщи я слагах полуседнала и то за доста още през 3м.

# 7
# 8
  • Мнения: 4 806
зависи за какво вдигане става дума. Ако е леко вдигане (т.е. детенцето не е точно седнало, а лекинко повдигнато) и аз на тази възраст вече вдигах. Но за по - изразено сядане около 6 месец.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 931
Леко повдигната 2-3 месец,почти седнало положение 4-5 месец.
Детето ми беше много чапато и подвижно  ooooh! /като по-малко -защото вече не е такова Wink/

# 10
  • Мнения: 160
Става дума за съвсем малко вдигане, около 15 градуса на облегалката, а не за вдигане все едно е седнало бебето. Като на най-легналите летни колички, ако сте ги виждали

# 11
  • Мнения: 492
Според мен съвсем спокойно можеш да слагаш вече бебока така в количката!

Общи условия

Активация на акаунт