искам помощ,мамета от пловдив

  • 625
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Благодаря на всички,които ми писаха.този сайт е невероятен,всички сте страхотни!моят личен лекар ме посъветва да изчакам още една седмица и тогава да ходя на гинеколог-праща мепри Росен Петров,някой ходи ли при него икакво ви мнението за този специалист.иначе прегледах "белият списък" и не знам кой да иэбера-затова помагайте!някъде бях прочела ,че Минев И Дренски от "Весела" имат своя частна АГ-клиника-ако някой знае нещо по въпроса да ми даде координати.моя приятелка много ми хвалиДаскалов от Торакс и ме съветва да ходя при него,много ли са скъпи прегледите?моля се само да попаднана добър лекар и човек и всичко да е наред!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
В Торакс всички са чудесни специалисти и хора, така че при който и да попаднеш там, няма да сбъркаш, а и всеки лев определено си струва. Казвам го от личен опит.

# 2
  • Мнения: 107
Ето ти кординатите на д-р Минев,кабинета му се намира на ул"Киев"9, телефон за записване:0887/407-419
личен:0888/450269
тел:652 869

# 3
  • Мнения: 6
Здравей!
Познавам лично д-р Петров... казват че е много добър ,а и най - много познава пола на бебето. Иначе аз бях при д-р Карагьозян и съм много доволна, а и сега още две приятелки са при него и са доволни.

# 4
  • Мнения: 56
В Торакс всички са чудесни специалисти и хора, така че при който и да попаднеш там, няма да сбъркаш, а и всеки лев определено си струва. Казвам го от личен опит.
newsm10

# 5
Аз ходих при Петров, в ІV ДКЦ (Смирненски). Наистина позна пола на детето, още от първия път (петия месец), но аз имам и друг метод за засичане на пола, по който и аз го знаеш предварително. Ходила съм при него и много преди да забременея (просто там ми  е личния лекар). Кво да ти кажа. Гей е (не че има значение). Струва ми се малко несериозен.
Бях ходила за закъсняване на цикъла (не съм имала сериозен проблем, просто не мога да му хвана цаката), а той ми предписа някакви противозачатъчни. А аз такива хормонални истории не искам. От тях сестра ми качи 10 кг. Стори ми се че реакцията му не е адекватна. Иначе нямам оплаквания. Само че техния ехограф е нещо чупен и не може да прави снимки на бебчето. Което е много жалко Cry
След това съм ходила при д-р Велевски. Доволна съм. Но мисля, че се плаща в този му кабинет. Не съм сигурна.

# 6
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
След това съм ходила при д-р Велевски. Доволна съм. Но мисля, че се плаща в този му кабинет. Не съм сигурна.
Д-р Велевски работи и със Здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт