До мамите живеещи във Виена

  • 512
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Интересува ме, къде във Виена може да се купи козметика на ето тази фирма:

     DIOSAPHARM COSMETICS INTERNATIONAL GESELLSCHAFT M.B.H.

ето и координати:
    
Strasse / Nr.:
    BISCHOFFGASSE 18

PLZ / Ort:
   1120 WIEN
Land
   ÖSTERREICH
E-Mail:
   info@diosapharm.com
Telefon:
   +43 (0) 1/8132501-0
Fax:
   +43 (0) 1/8132501-41
URL:
   http://www.diosapharm.com
Интересуват ме продуктите от серията:

Living Dimension


Едни мои познати ще ходят през август на гости и искам да ми купят от тези продукти.
Интересуват ме координати на аптеки , магазини или на дистрибутори .
Много благодаря ,предварително! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 14:54 от Desita_

# 1
  • Vienna
  • Мнения: 519
нали го има адреса на фирмата. 3ащо не го купят направо от там? тук вси4ките аптеки продават едни и сьщи стоки, не е като в Бьлгария. на мен та3и фирма не ми е по3ната и не сьм я виждала по дрогерии ... така 4е ще е маи най добре директно те3и твои по3нати да се свьржат с фирмата.

# 2
  • Мнения: 639
Не зная дали може от фирмата.За това питам,понеже немския никак не го разбирам.Аз ги купвам от козметичката,но няма официален вносител.Незнам как ги внасят.Според мен,напълно контрабандно и на доста висока цена,но съм много доволна от резултата. Мисля,че от там могат да се вземат доста по-евтино.

# 3
  • Мнения: 84
Ами нека твоите познати се поразходят до адреса на фирмата който посочваш и ако имат магазин - ще ти вземат необходимите продукти. Още повече, че фирмата се намира точно до двореца Шонбрун - една от най-големите забележителности на Виена и никой не би го пропуснал. Аз, лично, обожавам това местенце и при всяка възможност съм сред красивите му градини!

Общи условия

Активация на акаунт