Аборта винаги ли започва с кървене ?

  • 2 168
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте всички,

от доста време чета темите из форума и реших че е време да се регистрирам.
Знам че всяка от нас чака или вече се радва на червена чертичка...Аз вече видях мойта, но съм много притеснена, защото много ме болеше коремчето в началото /ниско долу, все едно ще ми дойде/. Отидох на лекар когато видях с ужас една кафява капка, изписа ми утрожестан и една седмица на легло. След това пак отидох и уж всичко беше наред, трябваше да го спра, но пак ме заболя. Продължи два дена, много остри болки и тъкмо щях пак да посетя своя лекар болката спря.
В момента не чувствам нищо, продължавам с утрожестана, но ме притесняват двете малки парченца, които намерих..........незнам как да Ви ги опиша....все едно сополче.... и съм на ръба на нервна криза, внуших си че това са парчета от плода, които изхвърлям. Единственото нещо, което ми дава надежда е че до момента не съм прокървила....................
Моля Ви кажете ми имала ли е някоя от вас подобно нещо, какво е това и възможно ли е да се е случило най-ужасното........................??????????????????

Благодаря на всички и Ви пожелавам много късмет


------------------
Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 08:45 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 1 150
Отиди на лекар!
Такива домашни бездействия и не ме боли няма да отида, не са много здравословни.

Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 2 019
не аз карвих все едно 4е ми доиде но се оказа 4е имам отлепване пих утрогестан но за тези пар4енца бих оти6ла веднага на лекар

# 3
  • Мнения: 59
Направо ти се чудя какво още правиш у вас. Марш на лекар ВЕДНАГА!!!

# 4
  • Мнения: 4 806
на лекар, мила, много е вероятно да не е нещо страшно и тревогите ти да не са основателни...

ние тук, колкото и да искаме, не можем да помогнем, освен да стискаме палци всичко да е наред.

ако нямаш доверие на лекаря, потърси друго мнение.

# 5
  • Мнения: 373
Много често бременността са "само-терминира", но това става в съвсем начална бременност и не се брои за аборт. Затова аз знам, че не бива да бързам да се радвам, поне докато не минат две-три седмици след датата, в която е трябвало да ми дойде цикълът! И не съм си правила тест за бременност по-рано от две-три седмици. Затова нямам такъв опит. А не ми се е случвало, след като бременността вече е била "в кърпа вързана"! Зависи в колко напреднала бременност си! Според мен трябва да отидеш на лекар, разбира се! Много се надявам всичко да се нареди!

# 6
  • Мнения: 476
Да наистина трябва да отидеш на лекар,а колкото до парченцата при моята бременност която завърши трагично за съжаление,като ми падна такова парче ми казаха че е от плацентата.От сърце ти желая всичко да е наред,УСПЕХ И ТИ СТИСКАМ ПАЛЦИ!

# 7
  • Мнения: 1 336
Миличка, заминавай веднага на лекар да те погледнат с ултразвук! НЯМА безобидно кървене по време на бременност независимо от цвета и силата му !!!!!
Аз имах много проблеми в началото на бременноста, около 7 седмици бях точно с някакво кафеникаво зацапване, без червена кръв и болки, пиех дуфастон, биха ми прегнил 4 пъти пиех редовно и нош па , като след всяка кафеникава капка ходех на лекар... каже речи всяка седмица...
така че вместо да четеш кой какво ще ти каже във форума си вземай чантичката и заминавай .... стискаме палци всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 36
Благодаря Ви ..............

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 08:45 от Аурелия

# 9
  • Мнения: 544
Веднага на лекар!
Аз си изпатих веднъж. Това не означава естествено, че ще се случи и с теб, но задължително трябва да те прегледа лекар.
Айде и да пишеш после.

Стискам палци всичко да е ОК  Wink

# 10
  • Мнения: 79
з тази вечер съм на лекар за подобни притеснения, така че и ти не го отлагай.А дано и при теб и при мен нещата да се развият добре.Късмет!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз поучавах изцапване няколко пъто.Отидох на лекар и ми казаха че имам отлепване на плодния сак.За да не се случи най лошото-трябваше до 3-тия месец да съм само на легло вкъщи.Е-всичко мина благополучно.
така че отивай бързо на лекар,а дотогава си легни да почиваш.
После кажи как е минало.
Успех! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 14 133
Веднага на доктор. При най-малката болка или зацапване е задължително да консултираш със специалист. Много да го слушаш и дано всичко да е наред!!!

# 13
  • Мнения: 492
Отивай на лекар по най-бързия начин!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 227
на лекар, мила, много е вероятно да не е нещо страшно и тревогите ти да не са основателни...

ние тук, колкото и да искаме, не можем да помогнем, освен да стискаме палци всичко да е наред.

ако нямаш доверие на лекаря, потърси друго мнение.
На лекар веднага, дано не е нещо сериозно. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт